kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki Drapaki Rufi

drapaki Rufi dla kotów, nie znamy bardziej solidnych

Drapak Rufi

Każdy właściciel kota, któremu zależy, by zapewnić swojemu pupilowi jak najlepszy komfort prędzej czy później staje przed wyborem odpowiedniego drapaka. Wszystkim naszym klientom z czystym sumieniem możemy polecić najlepsze rozwiązanie w tym kontekście, czyli drapak Rufi. Polska firma to lider w produkcji drapaków, który całą swoją wiedzę i rozwiązania inspiruje praktyką - historia firmy sięga kilkunastu lat wstecz i jest nierozłącznie związana z hodowlą kotów rasowych. W związku z tym możecie mieć Państwo pewność, że oferowane produkty zapewniają kotom wszystko, co niezbędne.

Drapaki odgrywają ważną rolę w życiu każdego udomowionego drapieżnika. Z jednej strony stanowią legowisko, swoisty "prywatny kącik" dla kota, z drugiej często zapewniają wielogodzinną rozrywkę, dając upust naturalnym skłonnościom do skakania i wylegiwania się w dość ekwilibrystycznych pozach. Jednak przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, jest to przedmiot do drapania. Dzięki niemu kot może zadbać o swoje pazurki i przestrzenie między nimi, złuszczając starą osłonę o meble, ale również rozciągnąć się i pozostawić swój zapach.

W wyniku starannej selekcji postawiliśmy na ofertę marki Rufi. Drapak tej firmy, niezależnie, czy będzie to najbardziej podstawowy model, czy też taki z półki premium, posiada wiele zalet, które wyróżniają go na tle konkurencji i sprawiają, że dzięki niemu nie tylko wszystkie podstawowe potrzeby kociego łowcy zostaną zapewnione, ale również ze strony drapaka nie będzie groziło mu żadne niebezpieczeństwo. Producent bardzo dużą uwagę przykłada zarówno do samego projektu, który ma łączyć w sobie funkcjonalność i walory wizualne oraz materiałów wykorzystanych przy produkcji. Sprawia to, że nawet inwestując w model pokaźnych rozmiarów, zyskamy atrakcyjny element dopełniający aranżację wnętrza, a w razie uszkodzeń wynikających z intensywnego użytkowania żaden z zastosowanych surowców i środków łączących nie podziała drażniąco na organizm kota lub właściciela. Jeżeli szukacie Państwo połączenia atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania, drapak Rufi to wybór idealny.

Firma szczyci się, szczegółową kontrolą jakości, jaką przechodzi każdy produkt, nim trafi na rynek. Również w kwestii używanych lakierów i klejów stosowane są surowe normy. Na przykład wszystkie lakiery dobierane są pod kątem zgodności z normą DIN EN 71, co oznacza brak formaldehydu, środków owadobójczych czy metali ciężkich - chemię tego typu można spotkać nawet w zabawkach dla dzieci!

Podstawową tkaniną stosowaną w każdym drapaku jest materiał tapicerski o strukturze podobnej do sztruksu (tzw. kostka). Odznacza się on dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, nie jest zbyt podatny na zaciąganie i wyciąganie nitek, co sprawia, że jest on idealny materiałem do drapania.

W naszym katalogu dostępne są zróżnicowane modele - od drapaków, których funkcjonalność jest ograniczona jedynie do podstawowego zadania, jakie musi realizować produkt tego typu, po rozbudowane drapaki klasy premium, które przypominają kocie królestwa, z hamakami, budkami i poduszkami, z których z powodzeniem może korzystać więcej niż jedno zwierzę.

Aktywne filtry