kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki ROTHO

Rotho produkty do domu, do codziennego użytku, które pomogą Ci w przechowywaniu i organizacji. Przechowywanie żywności, karmy dla zwierząt, kuwety dla kotów oraz wiele innych super jakości produktów. 
Rotho szwajcarska firma która istnieje już ponad 130 lat produkując wyjątkowej jakości i doskonałe wzorniczo produkty do przechowywania w domu i poza nim.

Rotho produkty do domu, szwajcarska firma która istnieje już ponad 130 lat produkując wyjątkowej jakości i doskonałe wzorniczo produkty do przechowywania w domu i poza nim.


Rotho powstało w 1889 roku i od tego czasu klienci doceniają wysoką jakość produktów, którą stworzył Robert Thoma & Co.

Na początku produkty Rotho były wykonywane z drewna, z czasem jednak asortyment produktów był stale rozwijany i dzisiaj szwajcarska firma Rotho Kunststoff AG posiada w ofercie duży wybór różnorodnych produktów przeznaczonych do przechowywania i organizacji przestrzeni w domu i poza nim.
Produkty do domu ROTHO mają znakomita jakość wykonania, są nowoczesne i doskonałe wzorniczo, a co równie ważne są dodatkowo zawsze przyjazne środowiska, a niektóre linie produktów aż w 93% wykorzystują ponownie przetworzone surowce.

W naszej ofercie pojawia się duży asortyment produktów ROTHO
- Kuwety dla kotów i łopatki do kuwet 
- Torby na zakupy ROTHO Albula wyprodukowane w 93% z surowców przetwarzanych ponownie
- pojemniki do przechowywania żywności Rotho Loft
- Pojemniki na karmę dla psów i kotów CODY IML PET Rotho

Aktywne filtry