Filtruj według

Marka

Marka

Left Banner

  • LeftBanner 1

Nowe karmy Prince Princess Premium Paleo

Nowe karmy dla psów Prince Premium Paleo i karmy dla kotów Princess Premium Paleo to pewność najwyższej zawartości mięsa!

Linia Paleo to najnowsza odsłona wysokiej jakości diety nawiązującej do korzeni, całkowicie naturalnego żywienia, bez sztucznych barwników, bez konserwantów, bez wzmacniaczy smaku.

Karma dla psów Prince Premium Paleo została stworzona z najwyższej jakości mięsa i jedynie uzupełniono ją warzywami, owocami i dzikimi ziołami, aby zapewnić zbilansowany posiłek dla Twojego psa. Na skutek takiego doboru składników powstała karma o doskonałym smaku i aromacie, którą Twój pies będzie uwielbiał. Wybierając Prince Paleo Premium wiesz, że to co dajesz swojemu psu jest zdrowe i zaspokaja w pełni jego potrzeby.

Karma dla kotów Princess Premium Paleo to specjalnie dobrane, wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości. Każdy element diety jest starannie przemyślany, a opracowana receptura zapewni Twojemu kotu zdrowie i witalność. Filetowane mięso, uzupełnione naturalnymi składnikami roślinnymi to zdrowy i aromatyczny posiłek dla Twojego kota. Dieta Princess Premium Paleo zadowoli nawet najbardziej wybredne koty.

Naturalne składniki diety Paleo bez alergizujących zbóż to doskonały wybór również dla psów i kotów z alergią.

Aktywne filtry