kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki United Pets

United Pets: Pasjonaci zwierząt, entuzjaści designu.

Nie są jak wszyscy inni – dlatego badamy każdy produkt z oddaniem dostosowanym do potrzeb zwierzęcia, aby zapewnić mu pełną opiekę i uwagę, jakiej zasługuje. Nasza marka, United Pets, dedykuje się tworzeniu akcesoriów dla zwierząt, które nie tylko są zaprojektowane z myślą o nich, ale również odzwierciedlają naszą pasję do designu. To nie tylko funkcjonalne przedmioty, ale prawdziwe dzieła designerskie, których estetyka oddaje piękno tej wyjątkowej relacji między ludźmi a zwierzętami.

United Pets w sklepie zoologicznym.

Firma UNITED PETS projektuje, produkuje i oferuje serie asortymentu produktów przeznaczonych dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Misja firmy United Pets polega na integracji dwóch wszechświatów, zwierzęcego i ludzkiego, w tym samym miejscu, w domu. A ponieważ działają w obszarze przedmiotów, dokonują tego za pomocą produktów o bardzo wyjątkowych estetycznie jak też jakościowych cechach. Cechą głowną produktów United Pets Milano, jak nadawanie przedmiotom przeznaczonym dla zwierząt tej samej rangi, jaką mają przedmioty przeznaczone dla ludzi.

Kolekcja UNITED PETS pokazuje, w jaki sposób badanie kształtów i badanie materiałów powodują , że efekt finalny produktu przeznaczonego dla naszegp psa lub kota jest niezwykłe interesujący. Funkcjonalne, estetyczne dzięki jasnym i wesołym kolorom produkty United Pets dla zwierząt to w istocie prawdziwe obiekty designerskie, które inaugurują nowy i oryginalny sposób komunikowania się ze zwierzęcym wszechświatem.

Projekt United Pets

To miłośnicy zwierząt i miłośnicy designu. Zwierzęta w sercu zainteresowań, dlatego każdy przedmiot powstaje z miłością dostosowaną do kocich i psich potrzeb, aby zapewnić im całą troskę i uwagę, na jaką zasługują. United Pets tworzy akcesoria dla zwierząt domowych, które sa zaprojektowane dla nich i dla nas: to eleganckie, funkcjonalne przedmioty designerskie, których estetyka oddaje piękno tak wyjątkowej relacji.

Jakie produkty United Pets mamy dla psów i kotów

Każdy z produktów prezentuje się znakomicie. Mamy w ofercie miski dla psów i kotów, zabawki dla psów , kuwety dla kotów , posłania, 

Produkty UNITED PETS w sklepie zoologicznym zoozoo.pl

Aktywne filtry