kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki Inaba Churu

przysmaki dla kotów i psów Churu Juicy Bites
Karmmy mokre dla kota i psa Twin Pack
INABA karmy i przysmaki dla kota i pasa INABA Najwyższej jakości mięso. Smaczne i zdrowe posiłki i przysmaki 

INABA karmy i przysmaki dla kota i psa INABA

Jako właściciel kota powinieneś serwować swojemu pupilowi wyłącznie najlepszej jakości karmę, która będzie dostosowana do potrzeb jego organizmu. Codzienną dietę warto wzbogacać też z pomocą przysmaków Churu, które te urocze zwierzęta po prostu uwielbiają! U nas znajdziesz szeroki wybór tego produktu, który oferujemy w bardzo przystępnej cenie.

Japońska jakość

Seria ta została przygotowana przez japońską firmę Inaba, która nieprzerwanie od 1959 roku dostarcza pełnowartościowe karmy dla kotów. Jednak początki tej marki nie były związane z jedzeniem dla zwierząt. Kiedy w 1805 roku firma powstała, jej główną działalność stanowił połów oraz sprzedaż świeżego tuńczyka na potrzeby japońskiej społeczności. Dzięki długoletniej działalności w branży spożywczej marka nieustannie się rozwijała i zdobywała klientów również poza granicami Japonii. W połowie XX wieku firma zainteresowała się produkcją karmy i przysmaków dla zwierząt Churu i przez lata osiągnęła status kultowej marki.

Zdrowa przekąska dla pupila

Wbrew pozorom wybór pokarmu dla kota nie może być przypadkowy, zwierze to ma bowiem specyficzne potrzeby, o które musisz zadbać dla jego zdrowia. Przede wszystkim nie może ono spożywać produktów zbożowych, które niestety nadal stanowią główny składnik wielu popularnych karm. Organizm Twojego pupila nie radzi sobie zbyt dobrze z trawieniem produktów roślinnych, w końcu jest to zwierze ściśle mięsożerne. Zarówno w śliniankach, jak i żołądku i wątrobie zwierzęcia brak odpowiednich enzymów, które pomogłyby w metabolizowaniu zbóż. Dlatego w przysmakach Churu takie składniki po prostu nie występują, dlatego możesz serwować je swojemu mruczkowi bez obaw.

Duży wybór smaków

Dostępne w naszym sklepie przysmaki Churu różnią się nieco od innych produktów tego typu. Przekąska została zamknięta w wygodnej tubce, a to za sprawą jej rzadkiej konsystencji. Koty większość wody dostarczają sobie wraz z pożywieniem, dlatego zbyt duża ilość suchej karmy nie jest dla nich wskazana. Japońskie przysmaki występują w formie kremowej, a dzięki tubce ich aplikacja jest znacznie prostsza. W ZooZoo możesz zakupić dla swojego mruczka przekąski o różnych smakach, których głównym składnikiem jest mięso z tuńczyka lub kurczaka. W produkcie nie znajdziesz szkodliwych dla kota sztucznych konserwantów, dlatego możesz z czystym sumieniem rozpieszczać go przekąską w tubce!

Troska o środowisko

Marka Inaba narodziła się z miłości do zwierząt, dlatego firma dokłada wszelkich starań, aby jej produkty nie przyczyniały się do dewastacji środowiska. Dlatego w tubkach Churu spotkasz wyłącznie mięso pozyskiwane w sposób ekologiczny. W przypadku tuńczyka praktykowany jest zrównoważony połów, który nie ingeruje w życie zamieszkujących okolice Japonii delfinów. Z kolei kurczak, który także jest zawarty w produktach Churu, został pozyskany z hodowli ekologicznych, na których zwierzęta mają zapewnione dobre warunki pobytowe. To wszystko wpływa na wspaniały smak mięsa zawartego w przysmakach, co z pewnością doceni Twój kot.

W ofercie karm i przysmaków Inaba mamy między innymi:

INABA TWIN PACK CAT - DWUPAK saszetek dla kota 

INABA TWIN PACK DOG - DWUPAK saszetek dla psa 

INABA Rosół z mięsem CHICKEN BROTH

INABA JUICY BITES Wilgotne Przysmaki

INABA Grillowany Filet z kurczaka w bulionie

INABA CHURU VET DIET CAT i INABA CHURU VET NOURISH CAT - przysmaki dla kotów Churu w pudełkach po 50 szt.

INABA CHURU DOG przysmaki dla psa

Aktywne filtry