Left Banner

  • LeftBanner 1

Do samochodu

Uwielbiamy towarzystwo naszych pupili, są przecież członkami naszej rodziny.
Towarzysza nam w domu, na spacerze, ale też często podróżują z nami samochodem.

W naszych sklepach zoologicznych jest wszystko co pozwoli właściwie zadbać o najważniejsze potrzeby naszych zwierząt.
W zoozoo.pl oferujemy duży wybór wysokiej jakości karm mokrych i suchych, przysmaków, akcesoriów, suplementów, produktów higienicznych, zabawek, smyczy, legowisk i wielu innych codziennie potrzebnych naszym pupilom produktów.

Bardzo lubimy wyjeżdżać poza miasto z naszym psem, trzeba jednak pamiętać, że pupil w samochodzie to nie tylko przyjemność ze wspólnego podróżowania, ale też obowiązek, który spoczywa na kierowcy.
Najważniejsze w trakcie naszych wspólnych wyjazdów jest zapewnienie bezpieczeństwa, używamy w tym celu dostosowanych do wielkości psów transporterów, szelek przypinanych do pasów bezpieczeństwa oraz co nie mniej ważne starajmy się, aby nasz styl jazdy był komfortowy dla naszych futrzastych pasażerów.

Jednak każdy, kto jeździ samochodem ze swoim psem samochodem wie, że poza dobrym towarzystwem wiąże się to również z pewnymi małymi niedogodnościami dla naszego auta.

Sami mieliśmy z tym kłopot, a częste czyszczenie dostępnymi środkami wiązało się przeważnie ze sporym wysiłkiem i zajmowało dużo czasu.

Szukaliśmy rozwiązania, dlatego w ofercie naszego sklepu zoologicznego chcemy zaproponować również produkty do profesjonalnej pielęgnacji naszych samochodów, które pomogą nam w ich szybkim i skutecznym odświeżeniu.
Akcesoria do pielęgnacji samochodów będą najbardziej przydatne wtedy gdy okaże się, że samochód wymaga jednak wykonania porządnego sprzątania, aby pozbyć się zostawionej nam w aucie sierści, śladów na oknach, plam na tapicerce lub też zapachów. Wtedy pomogą nam to zrobić szybko i skutecznie, a co najważniejsze mogą przydać się nam również w domu.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć profesjonalne środki, których używają najlepsi specjaliści od detailingu samochodów na świecie:

- preparaty do czyszczenia tapicerki tekstylnej w samochodzie i w domu
- preparaty do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej
- preparaty do zabezpieczania tapicerki skórzanej i tekstylnej w samochodzie
- środki do mycia szyb
- szampony do mycia samochodów i do domu
- produkty do pielęgnacji lakieru samochodowego

Produkty, które oferujemy sami używamy na swoich autach.

Proponujemy następujące marki produktów:

Optimum Car Care Products Optimum Polymer Technologies, Inc., amerykański producent produktów detailingowych do samochodów, miedzy innymi szamponu samochodowego NO RINSE CAR WASH, którego używamy również w domu i jest nie do zastąpienia.
TAC SYSTEM istniejąca od 25 lat koreańska firma tworząca najwyższej jakości preparaty do czyszczenia wnętrz samochodów oraz do ochrony lakieru samochodowego
THE RAG COMPANY amerykańska firma dostarczająca akcesoria potrzebne do pielęgnacji samochodów
NXTZEN Zen Automotive jest australijskim producentem produktów do zabezpieczania różnych powierzchni na Twoim samochodzie 
SOLUTION FINISH jeśli masz porysowane lub wyblakłe i zużyte w samochodzie elementy kokpitu, amerykańska firmaTrim Restorer rozwiąże ten problem przywracając im drugą młodość

Aktywne filtry