kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki Riga

Zrodzony z prawdziwej pasji do dobrostanu zwierząt , dwóch chemików w 1954 roku postanowiło stworzyć laboratoria Elsay & Riga w Tourcoing, w departamencie Nord we Francji. Dziś firma oferuje produkty dla wszystkich zwierząt domowych.

Zrodzony z prawdziwej pasji do dobrostanu zwierząt , dwóch chemików w 1954 roku postanowiło stworzyć laboratoria Elsay & Riga w Tourcoing, w departamencie Nord we Francji. Specjalizując się w produktach dla hodowców gołębi i ptaków.

To w latach 70. zmodernizowano metody dystrybucji, a zwierzęta domowe zaczęły zyskiwać na znaczeniu w domach. Zespół z Rygi był nadal motywowany pasją do zwierząt i postanowił rozszerzyć swoją ofertę o wszystkie gatunki zwierząt domowych , pod kontrolą weterynaryjną i farmaceutyczną, aby sprostać nowym wymaganiom konsumentów i ich towarzyszy .

Przez kolejne dziesięciolecia Ryga nigdy nie przestała wprowadzać innowacji , konsekwentnie dostarczając nowe produkty i usługi w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Okres ten był także początkiem ciągłego doskonalenia produktów , uwzględniającego świeżą wiedzę z zakresu biologii zwierząt oraz podążanie za modą i trendami konsumenckimi właścicieli .

W latach od 2010 r. Ryga dążyła do budowania bliższych relacji ze swoimi klientami, słuchania ich poprzez wysoką widoczność w Internecie i sieciach społecznościowych. Ta obecność pozwala nam lepiej reagować na ich życzenia.

Aktywne filtry