kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki przysmaki dla psa Balto

przysmaki dla psa Balto
Balto naturalne suszone przysmaki dla psów.
Balto gryzaki psie

Balto to gryzaki dla psów pochodzenia zwierzęcego, składniki zostały poddane procesowi suszenia, a nie wędzenia, dzięki temu przysmaki dla psów Balto nie zawierają popiołu, oraz dzięki temu procesowi nie tracą cennych witamin, białka i innych związków mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju każdego zdrowego psa.

Balto są smakowite, a także poza tym dostarczają wartości odżywcze. Dodatkowo co nie mniej ważne Balto zaspokajają również naturalną potrzebę żucia przez psa, przydają się też w szkoleniu i wychowywaniu psów.

Poznaj naszą ofertę naturalnych przysmaków dla psów

Aktywne filtry

przysmaki dla psa Balto Balto Przysmaki Treningowe z Koniny...
0 Opinia(e) 

Przysmaki treningowe z koniny są doskonałą nagrodą dla Twojego psa podczas treningu – smakują wybornie i jednocześnie dostarczają mu niezbędnych składników odżywczych. Dodatkowo, konina jest lżej przyswajana przez organizm psa niż inne rodzaje mięsa, co sprawia, że jest idealna dla czworonogów z delikatnym żołądkiem.

12,95 zł
przysmaki dla psa Balto Balto Przysmaki Treningowe z Królika...
0 Opinia(e) 

Przysmaki treningowe zostały stworzone z wysokiej jakości mięsa królika, które nie tylko doskonale smakuje, ale również jest pełne cennych składników odżywczych. Dzięki nim Twój pies będzie mógł cieszyć się pysznym smakiem i dodatkową porcją energii, która pomoże mu lepiej się skupić podczas treningów.

12,95 zł