kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Wspieraj z nami zwierzęta, które potrzebują pomocy

Dla bezdomniaków

Posiłek dla bezdomnych psów i kotów

Teraz kupując karmę dla swojego pupila możesz również wesprzeć Fundację RUNA, którą my cały czas wspieramy.

Na Twoje wsparcie czekają najbardziej potrzebujące psy i koty – podopieczni Fundacji Runa

Fundacja Runa jest organizacją pomagającą bezdomnym zwierzętom. RUNA to miejsce, w którym na stałe lub tymczasowo przebywa 60 zwierząt.

Niektórzy podopieczni nadają się do adopcji, jednak większość to zwierzęta specjalnej troski: chore, niewidome, z problemami behawioralnymi, takie których nikt nie chce bo trudno zapewnić im właściwą opiekę.

Fundacja Runa opiekuje się nimi wszystkimi, najbardziej potrzebującymi. Zapewnia dach nad głową, miłość i opiekę weterynaryjną oraz behawioralną.. Fundacja Runa może wykonywać swoją pracę dzięki wspaniałym darczyńcom, którzy nie są obojętni na los porzuconych i skrzywdzonych zwierząt.

Jako sklep Zoozoo.pl wspieraliśmy fundację Runa już wielokrotnie przekazując karmy, żwirki, bądź inne potrzebne rzeczy.

Teraz i Ty również możesz nieść im pomoc. Przy okazji swoich zakupów możesz również zakupić karmę dla tych potrzebujących zwierząt. W naszym sklepie Zoozoo.pl oferujemy różne gramatury wysokiej jakości karmy dla potrzebujących psów lub dla potrzebujących kotów, które możesz kupić przy okazji swoich zakupów a my dostarczymy karmę do fundacji.

Kiedy uzbieramy pełne worki karmy zawieziemy je do fundacji a informacje z przekazania kramy do Fundacji będą publikowane na naszym profilu na Facebook

FACEBOOK ZOOZOO.pl

Jeśli chciałbyś przekazać dla fundacji inny produkt wystarczy, że wpiszesz w uwagach do zamówienia jakie produkty mamy wysłać do fundacji.

Produkty, które wskażesz w uwagach nie zostaną wysłane razem z Twoim zamówieniem, ale zostaną przekazane do przytuliska. Zoozoo.pl wspiera fundacje przekazując karmy, żwirki,  bądź inne potrzebne rzeczy. Dołącz się również Ty. Każdy nawet najmniejszy zakup jest bardzo pomocny  dla tych zwierząt.

Dziękujemy za Twój piękny gest.

FUNDACJA RUNA - POMOC ZWIERZĘTOM
KRS 0000754655
NIP 8121920821
REGON 38165698100000