kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki Lickimat mata do lizania

LickiMat™ mata do lizania dla psa i kota

Większość właścicieli zwierząt prowadzi intensywne życie i czuje się winna, zostawiając swoje zwierzęta same w domu na wiele godzin. 
Lickimat™ zostały wymyślone żeby w smaczny sposób zwalczyć nudę towarzyszącą Twojego kotu lub psu gdy nie ma ciebie w domu. 
Rozprowadzając ulubiony miękki smakołyk swojego zwierzaka na powierzchni, tworzysz smaczną zabawną grę, zmuszając je do wyszukiwania każdego kęsa językiem. LickiMaty umożliwiają bezmedyczny sposób promowania spokojnego zachowania u Twojego zwierzaka w samotności w domu lub w stresujących chwilach, takich jak burze. Powtarzające się lizanie działa kojąco na Twojego zwierzaka i uwalnia do organizmu uspokajające endorfiny.

Lizanie poprawia również zmysł smaku, pozwalając zwierzętom cieszyć się niewielką ilością jedzenia przez dłuższy czas. Zwiększona produkcja śliny z lizania może wspomóc trawienie.

Lickimat z wyboistym wzorem jest idealny do płynnych lub kremowych przysmaków, takich jak jogurt, masło orzechowe, serek śmietankowy lub sos. Zamrażaj smakołyki lub napoje w gorących lub wilgotnych temperaturach, aby zapewnić orzeźwiającą i trwającą dłużej rozrywkę.

Aktywne filtry