kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki Alpha Spirit

przysmaki i karmy Alpha Spirit dla psa i kota.
karma i przysmaki Alpha Spirit

karmy Alpha Spirit, przysmaki Alpha Spirit

Wszystkie karmy dla psów i kotów Alpha Spirit powstają z myślą o tym, żeby zaoferować naszym domowym zwierzętom naturalną zbliżoną do ich dzikiej diety, dlatego karmy mogą im zaoferować najwyższą wartość odżywczą. Rozumiemy ich potrzeby znakomicie

Zgodnie z tą filozofią opracowaliśmy i opatentowaliśmy TECHNOLOGIĘ TENDERIZE dla produktów Alpha Spirit. To unikalny system produkcji karm dla psów i kotów, który odbywa się na zimno, bez nadmiaru temperatury co dobrze chroni właściwości składników.

Przysmaki Alpha Spirit są produkowane w naszej fabryce zlokalizowanej w hiszpańskim regionie Morza Śródziemnego, obszarze, który jest znany na całym świecie z wysokiej jakości oraz różnorodności pochodzących stąd składników spożywczych, których używamy w produkcji naszych karm.
To jest idealna lokalizacja, która pozwala codziennie na bieżąco pozyskiwać naturalne świeże produkty, o najwyższej jakości, które są wykorzystywane do gotowania.

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY WYKONANE SĄ W 100% Z ŚWIEŻEGO MIĘSA I RYB.

Alpha Spirit oferuje suche i mokre karmy dla psów i kotów, oraz wiele wyjątkowo smakowitych przysmaków, które urozmaicają naszym pupilom ich codzienną dietę. 

Zapraszamy do poznania produktów Alpha Spirit

Aktywne filtry