Left Banner

  • LeftBanner 1

Żwirki dla kota promocje

Pakiety żwirków dla kotów w różnych pojemnościach i ilościach.
Dostępne różne rodzaje i marki żwirków dla kota:

Zakup wielopak żwirek dla kota - W sklepach zoologicznych ZOOZOO.pl można kupić opakowania żwirków dla kota w większej ilości w pakietach promocyjnych. Takie zestawy składają się  kilka mniejszych paczek żwirku w jednym większym opakowaniu. Taka opcja jest zazwyczaj tańsza niż kupowanie mniejszych opakowań pojedynczo.

Promocja na wybrane marki żwirków dla kota - Często nasze sklepy zoologiczne organizują promocje na określone marki żwirków dla kota. W ramach promocji ceny takich produktów są obniżone, co pozwala na oszczędność pieniędzy.

Zakup żwirków w pakiecie z innymi produktami?  - Oczywiście w sklepach zoologicznych zoozoo.pl można kupić żwirki dla kota w pakiecie z innymi produktami dla zwierząt, takimi jak karmy lub przysmaki. Taka opcja pozwala na oszczędność pieniędzy oraz na zakup wszystkiego, co potrzebne dla kota w jednym miejscu.

Klienci uczestniczący w naszym Programie lojalnościowym w stacjonarnych sklepach zoologicznych kupują taniej

Zapytaj o Kod rabatowy w internetowym sklepie zoologicznym ZOOZOO.pl , który po wpisaniu podczas dokonywania zakupów pozwala na obniżenie ceny produktów, w tym żwirków dla kota.

Aktywne filtry

My Friend naturalne żwirki dla kotów My Friend żwirek silikonowy dla kota...
0 Opinia(e) 

Bezpyłowy, bezzapachowy żwirek silikonowy mikro dla kota jakości Super Premium. Absorb-Booster: pochłania do 130% wilgoci. Antybakteryjny. Skutecznie redukuje bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Ponad 98% czystej, naturalnej krzemionki w żwirku My Friend

najniższa cena produktu, jaka obowiązywała w ciągu ostatnich 30 dni - 21,90

19,90 zł
My Friend naturalne żwirki dla kotów My Friend żwirek silikonowy dla kota...
1 Opinia(e) 

Bezpyłowy, żwirek silikonowy o zapachu lawendy dla kota jakości Super Premium. Absorb-Booster: pochłania do 130% wilgoci. Antybakteryjny. Skutecznie redukuje bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Ponad 98% czystej, naturalnej krzemionki w żwirku My Friend

najniższa cena produktu, jaka obowiązywała w ciągu ostatnich 30 dni - 19,90

19,90 zł