kupuj według kategorii

Główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lista produktów marki Pronature Holistic

Pronature Holistic kanadyjskie karmy bez zbóż dla psów i kotów

karmy ze składnikami BIO, monoproteinowe naturalnie konserwowane karmy dla zwierząt 

Pronature Holistic kanadyjskie karmy bez zbóż

Pronature to kanadyjska marka karm dla psów i kotów dostępna w sklepie internetowym zoozoo.pl, która jest znana z wysokiej jakości produktów, wytwarzanych przez specjalistów żywienia zwierząt. Pokarm stanowi kompletny posiłek, zawierający pełnowartościowe proteiny, witaminy i minerały. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najlepszej jakości składniki, również ekologiczne BIO. Sprawia to, że żywienie zwierząt z wykorzystaniem karmy Pronature Holistic wpływa korzystnie na ich zdrowie.

Specjaliści zaangażowani w tworzenie produktów marki Pronature, sporządzają produkty o zaawansowanej formule "holistic", czyli kompletnej – jedna karma zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe. Jest to zgodne z najnowszymi odkryciami i osiągnięciami w wartościowym żywieniu zwierząt. Oferta skierowana jest do właścicieli zarówno psów, jak i kotów, a produkty dedykowane są odpowiednio młodym pupilom bądź seniorom. Zarówno psy, jak i koty potrzebują właściwie dopasowanej diety na różnych etapach rozwoju, inne składniki należy dostarczyć także mniejszym i większym zwierzakom.

Karma bez zbóż, mono białkowa Pronature

Produkty z serii Holistic oparte są na dedykowanych dietach, są one bezzbożowe. Filozofia tego typu żywienia opiera się na zasadzie "Single Protein", w której stosuje się tylko jeden rodzaj białka, co gwarantuje działanie antyalergiczne. Dodatkowo formuły wzbogacone są w odpowiednią ilość warzyw oraz ziół, składając się w zdrowy i pełnowartościowy posiłek, który zawiera wiele witamin, mikroelementów oraz kwasów tłuszczowych, jak też omega 3 i 6. Karma Holistic zawierająca mono proteiny dostępna jest w różnych smakach:

  • azjatycka oparta na śledziach,
  • atlantyckia wzorowana na łososiu,
  • skandynawska z indykiem,
  • śródziemnomorska ze śledziem i łososiem,
  • kaczka w pomarańczach,
  • indyk z żurawiną,
  • białe ryby oceaniczne,
  • kurczak.

Każdy z produktów Holistic zawierający mono proteiny jest odpowiedni także dla alergików oraz psów i kotów o delikatnych żołądkach i skłonnych do problemów trawiennych. W przypadku psów pokarmy zostały uzupełnione o składniki mające na celu wspieranie stawów oraz pięknej sierści. Wszystkie karmy zostały stworzone w taki sposób, aby korzystnie wpływać na zęby, gdzie w procesie chrupania usuwany zostaje kamień. Mają również właściwości higieniczne, eliminując nieprzyjemny zapach. Karmy Pronature Holistic mono protein dedykowane kociakom zostały wzbogacone o składniki odkłaczające, pomagają więc w pozbyciu się sierści z organizmu. Nie trzeba w związku z tym stosować żadnych dodatkowych preparatów. W składzie znaleźć można także niezbędną dla kotów taurynę, która wzmacnia wzrok oraz serce.

Pronature Holictic to karma o właściwościach leczniczych, szczególnie polecana w przypadku zwierzaków z problemami zdrowotnymi. Zastosowane nietypowe składniki, jak wodorosty, tapioca oraz grzyby shiitake wzmacniają układ odpornościowy i zabezpieczają pupila przed chorobami. Karmę o formule mono białkowej można również stosować u zwierząt sterylizowanych czy kastrowanych oraz bezpośrednio po zabiegach operacyjnych.

Aktywne filtry