Left Banner

  • LeftBanner 1

Zabawki dla kota KONG

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma Kong funkcjonuje na międzynarodowym rynku już od 1976 roku. Początkowo słynęła z produkcji zabawek dla psów, jednak jej dynamiczny rozwój przyczynił się do rozszerzenia oferty także z myślą o kotach. Wszystkie produkty marki wyróżniają się użyciem trwałych materiałów oraz wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zwierzęta mogą korzystać z nich przez naprawdę długi okres. Zabawki dla kota Kong uwzględniają potrzeby zwierzaka, które zmieniają się z wiekiem. Jednak ich głównym założeniem jest pobudzenie naturalnego instynktu poprzez zachęcanie do polowania, ścigania i chwytania. Brak zajęcia powoduje u pupili spożywanie większej ilości jedzenia, a co za tym idzie – szybsze tycie. W związku z tym zwiększona motywacja do aktywności wpływa również pozytywnie na ich zdrowie fizyczne.

 

Mając na uwadze dobro zwierząt z tendencją do otyłości, w ofercie znalazły się także zabawki pełniące równocześnie funkcje dozownika pokarmu, które zachęcają do wysiłku istotnego szczególnie u starszych kotów przebywających wyłącznie w domu. Zabawki dla kota Kong napełniają szczęściem czas wolny pupila podczas nieobecności jego opiekunów. Dobre samopoczucie sprawia, że kociak jest w mniejszym stopniu skłonny do niszczenia przedmiotów w mieszkaniu, a oczekiwanie na domowników upływa mu stosunkowo szybko. Futrzak zajęty interesującymi przedmiotami nie popada w przygnębienie, a jego radość udziela się również opiekunom. Ponadto wspólne zabawy z pupilem stanowią doskonałą okazję do zacieśniania wspólnych więzi!

 

W sklepie internetowym zoozoo.pl znajdziesz najczęściej wybierane produkty do zabawy z kotem, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem czworonogów. Do najchętniej kupowanych należą zabawki interaktywne stymulujące pracę umysłową zwierzaka, ale także te z możliwością wypełniania wnętrza kocimiętką lub ulubionymi smakołykami.

 

Poznaj bliżej naszą ofertę, serdecznie zapraszamy!

Aktywne filtry