Kategorie

Lista produktów producenta: Zabawki dla kota Kong

Super zabawki dla kota Kong

Zabawki dla kota Kong


Opiekując się kotem, musisz pamiętać nie tylko o zapewnianiu mu odpowiednio zbilansowanej karmy, ale też rozrywki. Te urocze czworonogi są drapieżnikami, lubią się bawić i dokazywać, dlatego powinieneś poświęcić im nieco czasu każdego dnia. W naszym sklepie przygotowaliśmy ciekawe zabawki marki Kong, które w znacznym stopniu ułatwią to zadanie. Dzięki nim zwierzę nie będzie się nudzić, przez co będzie mniej podatne na stres oraz agresję.


Stymulujące zabawki dla kota


Firma Kong, której produkty znajdziesz w naszym sklepie, specjalizuje się w wytwarzaniu stymulujących akcesoriów dla kotów oraz psów. Początek marki sięga połowy XX wieku, kiedy to jej założyciel stworzył specjalny gryzak dla psa policyjnego, który miał problem ze zbyt dużym ścieraniem szkliwa. W 1976 firma rozpoczęła masową produkcję i stała się jednym z najpopularniejszych producentów zabawek dla zwierząt. Każdy produkt, który oferuje marka, został zaprojektowany przez osoby doskonale zorientowane w potrzebach Twojego pupila. Dzięki temu wybierając Kong, masz pewność, że zwierzak będzie nie tylko dobrze się bawić, ale też prawidłowo rozwijać.


Zabawki interaktywne


Twój pupil pozostawiony sam sobie przez wiele godzin w domu bardzo się nudzi, co może wywoływać u niego agresje i destruktywne zachowania, w postaci np. drapania mebli czy posikiwania. Dlatego większość produktów marki Kong została wykonana w taki sposób, aby zwierzę mogło się nimi bawić bez udziału człowieka. Interaktywne zabawki nie tylko rozwieją nudę i pozwolą kotu się zrelaksować, ale też rozwijają jego zmysły. Przykładowo, dostępny w ZooZoo dozownik jedzenia Wobbler obudzi w Twoim pupilu instynkt łowcy. Wystarczy do dystrybutora wsypać nieco suchej karmy, która wskutek popchnięcia dozownika przez mruczka będzie się rozsypywać. Z kolei Kong Glide n Seek to prawdziwy sprawdzian dla refleksu pupila, pod wpływem ruchu z zabawki wysuwa się opierzony element, który niezłapany szybko się chowa do środka. Natomiast model Bat-A-Bout po dotknięciu generuje dźwięk, który zachęca kota do aktywnej zabawy.


Zabawki tradycyjne


W asortymencie produktów Kong dostępnym w naszym sklepie, znajdziesz też zabawki tradycyjne, które także przypadną do gustu Twojemu kotu. Model Kickeroo polecany jest w przypadku zwierząt, które uwielbiają rozszarpywać zdobycz swoimi pazurkami. Jest to niewielka poduszka zdobiona cętkami, zwieńczona futrzanym ogonem, dzięki czemu imituje małe gryzonie. Dodatkową zaletą produktu jest zawartość kocimiętki, którą umieszczono w środku. Ta roślina działa na kota niczym wabik, dlatego często jest umieszczana na drapakach czy właśnie akcesoriach do zabawy. Kocimiętkę znajdziesz też w Wooden Refillable, drewnianej zabawce w kształcie biedronki. Produkt puszczony po ziemi toczy się i wysypuje kocimiętkę ze środka, przez co mruczek jest zachęcony do dłuższej zabawy. Biedronkę można napełniać wielokrotnie, a dzięki jej solidnej obudowie nie rozpadnie się po kilku dniach.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.