Zolux ANAH Okrągły grzebień do wyczesywania pcheł dla kotów 8,5 cm

3336025500131

Nowy produkt

Okrągły grzebień do wyczesywania pcheł - Dzięki 70 bardzo mocnym i wytrzymałym zębom, grzebień skutecznie usuwa pasożyty z kociej sierść.

Więcej szczegółów

26,78 zł brutto

26,78 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Opis

WiekPsy dorosłe, Kocięta , Koty dorosłe, Koty starsze , Psy starsze , Szczenięta i suki karmiące

Więcej informacji

ZOLUX ANAH Okrągły grzebień do wyczesywania pcheł

OKRĄGŁY GRZEBIEŃ DO WYCZESYWANIA PCHEŁ - Dzięki 70 bardzo mocnym i wytrzymałym zębom, grzebień skutecznie usuwa pasożyty z kociej sierści. Zaokrąglone na końcach zęby chronią skórę zwierzęcia przed podrażnieniem. Kompaktowy kształt i antypoślizgowa powłoka grzebienia ułatwiają jego użytkowanie i sprawiają, że wygodnie leży w dłoni.

Przeznaczony jest do każdego rodzaju sierści.

Wymiary produktu: 58 x 17 x 85 mm

Kolekcja ANAH:

Produkty zaprojektowano w nowoczesnym stylu, w modnych, stonowanych kolorach: dla psów w kolorach turkusu i antracytu, dla szczeniąt w kolorach turkusu i bieli, a dla kotów - w kolorach pudrowego różu i bieli. Harmonijne i dynamiczne kształty produktów z pewnością przypadną do gustu użytkownikom.

Jakość jest głównym atutem nowej kolekcji produktów do pielęgnacji ANAH. Produkty wykonane są z tworzywa ABS, które jest szczególnie odporne na upływ czasu. Umieszczony pomiędzy rękojeścią a główką szczotki pierścień z gumy termoplastycznej sprawia, że produkt stabilnie leży w dłoni.

Wszystkie metalowe elementy, tj. ostrza, zęby i wypustki, wykonano ze stali nierdzewnej. Nowa szata graficzna gamy ANAH jest spójna i harmonijna, zarówno pod względem kolorów, jak i kształtów, co ma ułatwić optymalną prezentację produktów na półkach i ich odpowiednią widoczność.

Na opakowaniu umieszczono wszystkie potrzebne użytkownikowi informacje, aby pomóc w dokonaniu wyboru. Opis z tyłu opakowania zawiera informacje o funkcjach produktu, sposobie użycia i rodzaju sierści, do jakiej jest przeznaczony.

Gama ANAH wpisuje się w nasze odpowiedzialne podejście do ochrony środowiska: dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów zapewniającej trwałość produktów oraz dzięki opakowaniom jednostkowym i zbiorczym zaprojektowanym w sposób bardziej przyjazny dla środowiska (opakowania zoptymalizowano pod względem kształtu, by ograniczyć ich rozmiary, a tym samym ilość zużywanych materiałów. Zrezygnowano również z plastikowych osłon i metalowych nitów, aby ułatwić recykling opakowań).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zolux ANAH Okrągły grzebień do wyczesywania pcheł dla kotów 8,5 cm

Zolux ANAH Okrągły grzebień do wyczesywania pcheł dla kotów 8,5 cm

Okrągły grzebień do wyczesywania pcheł - Dzięki 70 bardzo mocnym i wytrzymałym zębom, grzebień skutecznie usuwa pasożyty z kociej sierść.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: