Kategorie

Lista produktów producenta: Przysmaki Yummeez

Yummeez wyjątkowej jakości przysmaki dla psów

Przysmaki Yummeez


Yummeez to bezzbożowe, bardzo smaczne przysmaki dla psów o wysokiej zawartości mięsa, w kształcie kości. Ze względu na poręczny rozmiar, Yummeez są idealne jako pyszna mała nagroda podczas treningu z psem. Opakowanie wyposażone jest w hermetyczne zamknięcie, dzięki któremu przysmaki pozostają świeże i aromatyczne.


Skład: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (15% drób), produkty uboczne pochodzenia roślinnego (12% ziemniaki, 6% tapioka, 4% lucerna)


Składniki analityczne: białko 30%, tłuszcz 5%, włókno surowe 5%, popiół surowy 4%, wilgotność 25%


Dodatki technologiczne: konserwanty


Przysmaki Yummeez - rodzaje


Bezzbożowe przysmaki Yummeez stanowią szeroki wybór małych kosteczek (około 2 centymetry) dla wszystkich dorosłych i starszych czworonogów. Są one dostępne w 45 oraz 175 gramowych opakowaniach w różnych smakach, m.in.: jagnięcina, drób, dziczyzna, łosoś, wołowina, królik i pstrąg. Zaspokoją nawet wybredne psie gusta. W swoim kształcie smakołyki Yummeez przypominają miniaturowe kosteczki. Dzięki hermetycznemu i szczelnie zamkniętemu opakowaniu produkt na długo zachowuje świeżość. Opakowanie kosteczek Yummeez jest podręczne i można je zabierać na każdy spacer i traktować jako nagrodę w trakcie treningów. Można je podawać również między posiłkami jak przekąskę. Półwilgotne kosteczki zawierają w swoim składzie mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego oraz produkty roślinne, w tym lucernę, tapiokę i ziemniaki. Całość jest bogata w witaminy oraz minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania psa. Produkt nie zawiera cukru, a zatem jest zdrowe dla uzębienia psa.


Dla kogo przysmaki Yummeez?


Dodatek do żywienia w postaci przysmaków Yummeez można podawać psom dorosłych i starszym niezależnie od masy. Zarówno małe rasy (do 10 kg), średnie (10-40 kg) oraz duże (powyżej 40 kg) odnajdą swój ulubiony smak pośród szeregu dostępnych w ofercie. Należy jednak pamiętać, że kosteczki Yummeez nie mogą stanowić jedynego źródła pożywienia dla pupili, a są jedynie dodatkiem do diety stosowanym jako przekąska lub nagroda podczas treningu. Są urozmaiceniem zbilansowanej i zdrowej diety. Dzięki dostępności różnych smaków kosteczek Yummeez, pies każdego dnia ma okazję do spróbowania czegoś innego i wybrania ulubionego przysmaku. Ich rozmiar sprawia, że są one łatwe do połknięcia. Aromat wydobywający się z przysmaków marki Yummeez sprawia, że są one atrakcyjną motywacją za poprawne wykonywanie polecenia swojego właściciela. Trenując czworonoga, należy pamiętać jednak o tym, aby nie podawać im zbyt dużej ilości smakołyków. Im większe porcje przysmaków podawane psu, tym mniejsza powinna być racja żywieniowa dostarczana psu pomiędzy sesjami treningowymi. Ilość podawanych kosteczek powinna być uzależniona od masy psa - im mniejsza rasa, tym mniej zalecanego dziennie przysmaku do spożycia.


Przechowywanie przysmaków Yummeez


Aby przekąski Yummeez na długo zachowały świeżość, należy przechowywać je w odpowiednich warunkach. Najlepiej trzymać je w temperaturze pokojowej, jednakże w miejscach suchych i pozbawionych dostępu do wilgoci. Prawidłowe zamknięcie opakowania z przysmakiem Yummez ograniczy dostęp do środka powietrza, co sprawi, że kostki pozostaną chrupiące przez długi czas. Wielkość opakowania kosteczek pozwala na zabranie produktu na każdy spacer i wycieczkę.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.