MILVET Mleko zastępcze 300g Zobacz większe

MILVET Mleko zastępcze 300g

5907785440418

Nowy produkt

Mleko zastępcze | Dla szczeniąt i kociąt | Zestaw z butelką i smoczkiem | 300g

Więcej szczegółów

87,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

WiekSzczenięta i suki karmiące
Wielkość psaminiaturowe i małe (mniej niż 10kg), średnie (10-40kg), duże (powyżej 40kg)

Więcej informacji

Preparat zaspokaja potrzeby mineralne i witaminowe rosnących zwierząt. Jest bardzo dobrze przyswajalny przez zwierzęta i może być podawany zaraz po urodzeniu. Przeznaczony jest na okres odchowu szczeniąt i kociąt bez udziału matki, przy niedostatecznej ilości wydzielanego przez matkę mleka, jako dodatek do karmy w trakcie odsadzania, w okresie rekonwalescencji lub w okresie wzmożonego wysiłku (np. polowanie).
Pełnoporcjowy preparat mlekozastępczy doskonale zastępuje naturalny pokarm matki. Dostarcza lekkostrawnego białka i łatwo przyswajalnego tłuszczu. Podawanie preparatu mlekozastępczego sukom i kotkom karmiącym pomaga zwiększyć produkcję ich własnego mleka. Szczeniętom i kociętom dostarcza niezbędnej energii, witamin i budulca do rozwoju.
 
Stosowanie i podawanie:
Dodać do proszku ciepłą, przegotowaną wodę w ilości jego dwukrotnej objętości i dobrze wymieszać. Przez pierwsze 15 dni życia podawać smoczkiem, a następnie można podawać do picia. W trakcie stopniowego przechodzenia zwierząt na karmę stałą już od 4 tygodnia życia należy ją mieszać z preparatem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MILVET Mleko zastępcze 300g

MILVET Mleko zastępcze 300g

Mleko zastępcze | Dla szczeniąt i kociąt | Zestaw z butelką i smoczkiem | 300g

30 innych produktów w tej samej kategorii: