Kategorie

Lista produktów producenta: Przysmaki Maced

przysmaki Maced

Przysmaki Maced


Maced to największy producent naturalnych przysmaków dla psa na polskim rynku. Profil działalności firmy i przysmaki, w których się specjalizuje, w doskonały sposób pasują do profilu partnera biznesowego, z jakim najchętniej podejmujemy współpracę. Jeżeli szukają Państwo naturalnych produktów, które powstały z miłości do naszych czworonożnych przyjaciół, propozycja od Maced z pewnością trafi w Wasze gusta.


Trzy filary, na których opiera swoją filozofię polski producent, to najwyższa jakość, korzystna cena i zdrowa dieta. Firma posiada cenione certyfikaty, takie jak HACCP czy BRC Global Standard for Food Safety. Oznacza to, że przy produkcji zachowywane są najwyższe standardy, a cała procedura otrzymywania produktów jest zestandaryzowana, higieniczna i oparta o doskonałej jakości, przebadane półprodukty. Przy tym wszystkim, marka działa na dużą skalę, co przekłada się na niezwykle korzystne ceny, nawet przy sprzedaży detalicznej. A poza tym, to co najważniejsze, czyli gwarancja, że Wasz pies je to, co powinien. Wykwalifikowani psi dietetycy i weterynarze na stałe zatrudnieni w zakładzie nieustannie dopracowują skład oferowanych przysmaków pod kątem zawartości mikro- i makroelementów.


Przysmaki dla psa Maced


Dzielą się na pięć linii produktowych - przysmaki, gryzaki, przysmaki dla małych psów, dentic oraz kości i podobne.


Pierwsza z kategorii to wysokiej jakość suszone oraz wędzone mięso i inne części, takie jak uszy, ozory, kurze łapki, podroby itp. Wspaniały zapach i rewelacyjny smak, sprawiają, że żaden pies nie może im się oprzeć. Nie są zbyt twarde, ale równocześnie skłaniają do gryzienia, by wydobyć pełnię aromatu i wszystkie skrywane walory smakowe. Duża różnorodność przysmaków zarówno pod względem kształtów, jak i typów mięsa pozwala uniknąć monotonii. Produkty perfekcyjne przy tresurze jako wyjątkowa nagroda.


Pokrewną kategorią są gryzaki - odznaczają się większą twardością, dzięki czemu stanowią odpowiedź na instynktowna potrzebę psów do gryzienia. Pyszny smak i zapach, do którego nie można dostać się od razu, to świetny sposób, by znaleźć znudzonemu psu zajęcie a przy tym zadbać o stan jego uzębienia. Warto przy tym pamiętać, że ten rodzaj przysmaków przeznaczony jest dla psa o odpowiedniej sile szczęk. Podobnymi właściwościami odznaczają się produkty z kategorii kości i podobne, z tym, że są jeszcze twardsze.


W swojej ofercie Maced posiada także przysmaki dla małych psów. Lekkostrawne i łatwe do pogryzienia, a przy tym wyrafinowane pod względem smaku i aromatu, sprawiają, że nawet najbardziej wybredny pies "kanapowy" nie przejdzie obok nich obojętnie. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi wyeliminowane zostało ryzyko zadławienia czy problemów z wydalaniem.


Producent nie skupia się jedynie na artykułach dogadzających psim podniebieniom - dba również o ich zdrowie. Oprócz wspomnianych gryzaków oraz kości, które wykorzystują naturalną skłonność czworonogów do gryzienia, w ofercie firmy znajdują się także produkty o składzie opracowanym pod kątem składników, w pozytywny sposób wpływających na stan uzębienia i higieny jamy ustnej, usuwając nadmiar kamienia i bakterii.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 80 elementów