KONG Extreme XX-Large Zobacz większe

Kong Extreme XXL 15,2 cm

KONGUKKE

Nowy produkt

KONG | Extreme | XX-Large | 14cm

Więcej szczegółów

99,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

WiekDorosłe psy, Starsze psy
Wielkość psaduże (powyżej 40kg)

Więcej informacji

Interaktywna zabawka Kong Extreme w rozmiarze XXL

Zabawka typu Kong w wersji EXTREME ma kształt bałwanka. Wewnątrz znajduje się wolna przestrzeń otwierająca się dwoma otworami: większym aby ułatwić umieszczanie smakołyków w jej wnętrzu oraz mniejszym aby język psa nie utknął wewnątrz na skutek zassania. Wydobywający się aromat smakołyków stymuluje zwierzę do eksploracji zabawki. Cała zabawka wykonana jest z nietoksycznego kauczuku. 

KONG Klasyczny w odmianie EXTREME jest zabawką przeznaczoną dla bardzo silnych szczęk. Zabawka przeznaczona dla psów z pełnym stałym uzębieniem, w wieku powyżej 7 miesięcy, posiadających tendencje do niszczenia zabawek. Zabawka Kong jest doskonałym rozwiązaniem gdy Twój zwierzak zwyczajnie się nudzi, jest doskonałym instrumentem w terapii lęku separacyjnego i zaburzeń behawioralnych. Wymienione powyżej korzyści wynikają z faktu, że żucie wymaga od psa nakładów energii. Stymuluje jego mięśnie oraz umysł, przez co pies staje się zmęczony i spokojny.

Pies domowy jako potomek dzikich psowatych nosi w sobie pierwiastek myśliwego, stąd u niego potrzeba spożytkowania energii na zdobywanie pokarmu poprzez inscenizację polowania. Zabawka toczy się i odbija w nieprzewidzianym kierunku zmuszając pupila do chwytania. Złapana zabawka stawia opór przy gryzieniu. Dla wytrwałych myśliwych czeka smakowita nagroda, która znajduje się w jej wnętrzu. Podaj psu Konga wypełnionego smakołykami gdy zwierzak znajduje się w stresowej sytuacji, gdy jest nadmiernie pobudzony lub gdy zostaje sam w domu. Im ciaśniej upchana zawartość Konga tym trudniej jest psu je wydobyć, a zabawa trwa dłużej.

Zalety interaktywnej zabawki Kong Extreme:
-zabawka przeznaczona dla psów z pełnym stałym uzębieniem, w wieku powyżej 7 miesięcy, o bardzo silnych szczękach, posiadających tendencje do niszczenia zabawek
-zabawka interaktywna
-wykonana z kauczuku
-super wytrzymała
-występuje w wielu rozmiarach
-efektywne wsparcie w terapii leku separacyjnego
-zapewnia absorbujące zajęcie dla psa ze smakowitym motywatorem
-wyprodukowano w USA

Kong Extreme produkowany jest w kolorze czarnym.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kong Extreme XXL 15,2 cm

Kong Extreme XXL 15,2 cm

KONG | Extreme | XX-Large | 14cm

Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii: