Książka ARIA, NIE! Skuteczne rozwiązywanie problemów Vergrößern

Książka ARIA, NIE! Skuteczne rozwiązywanie problemów

9788375792744

Neuer Artikel

19,90 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Mehr Infos

Zdarza się, że nasze czworonogi sprawiają wiele problemów...

niszczą mieszkanie, kopią dziury w ogrodzie, gonią za samochodami, rzucają się na inne zwierzęta lub ludzi.

To irytujące i frustrujące, a czasami wręcz niebezpieczne. Zastanawiasz się, jak temu zaradzić?


Odpowiedź znajdziesz w tej książce! Pozwoli ci ona zrozumieć, dlaczego twój pupil przejawia niepożądane zachowania, i podpowie, jak samodzielnie sobie z nimi radzić. Napisana w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia mechanizmy powstawania najczęstszych problemów z podopiecznym (np. nadmiernej szczekliwości, agresji, lęku separacyjnego) oraz podaje skuteczne metody ich rozwiązywania.


Dzięki książce Aria, NIE! dowiesz się również, jakie są potrzeby psa, i zbudujesz z nim lepszą relację, która zapewni szczęśliwsze, bardziej beztroskie życie zarówno tobie, jak i twojemu ulubieńcowi. 
Zaproponowane w niej rozwiązania możesz z powodzeniem zastosować nawet przy niewielkim zaangażowaniu z twojej strony. Wszystkie zostały przeze mnie wielokrotnie sprawdzone i, co najważniejsze, działają! 

Jacek Gałuszkabehawiorysta, trener

 

Wszystkie metody zaprezentowane w tej książce zostały przez autora wielokrotnie sprawdzone i, co najważniejsze, naprawdę działają!

Lubię, gdy autorzy poradników naprawdę wiedzą, o czym piszą. I tak właśnie jest w przypadku książki Jacka Gałuszki. Tłumaczy on jasno, jak wychować psa, a polecane przez niego metody są łatwe dla opiekuna, miłe dla psa i – co równie ważne – skuteczne. Pamiętajmy również o tym, że psy to zwierzęta stadne. Z mojego doświadczenia wynika, iż kupno drugiego czworonoga może pomóc w rozwiązywaniu problemów. Książka jest świetna, gorąco ją więc polecam.


Dorota Sumińska, lekarz weterynarii, autorka książek o zwierzętach, m.in. Szczęśliwy pies i Szczęśliwy kot

 

 „Aby odnieść sukces w ćwiczeniach z psem, wystarczy wydać komendę o jeden raz więcej niż liczba nieodpowiednich reakcji zwierzaka” – pisze Jacek Gałuszka i dzieli się z nami bezpiecznymi i skutecznymi sposobami na poprawienie zachowania naszych podopiecznych. Gdy przeczytasz tę bogatą w przykłady książkę, spojrzysz na swego psa jak na potrzebującego pomocy przyjaciela i będziesz wiedział, co robić, by wasze wspólne życie było jeszcze wspanialsze niż do tej pory.

Magdalena Ciszewska, portal Psy.pl

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

Książka ARIA, NIE! Skuteczne rozwiązywanie problemów

Książka ARIA, NIE! Skuteczne rozwiązywanie problemów

BESTSELLER!!

Autor:

30 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...