VEBIOT Geria light dog saszetka Vergrößern

VEBIOT Geria light dog saszetka 1 sztuka

59076777107971

Neuer Artikel

Mieszanka paszowa uzupełniająca VEBIOT Geria light dog 1 saszetka

Mehr Infos

9,10 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Technische Daten

WiekStarsze psy, Dorosłe psy
Wielkość psaminiaturowe i małe (mniej niż 10kg), średnie (10-40kg), duże (powyżej 40kg)
Dla kogoDla psa

Mehr Infos

VEBIOT Geria light dog to preparat uzupełniający przeznaczony dla psów:

  • w podeszłym wieku,
  • osobników geriatrycznych,
  • z osłabiona sprawnością psychoruchową,
  • w celu wspierania funkcji układu nerwowego.

Problemy u starzejących się psów zaczynają się w głowie. Dochodzi do zjawiska neurodegeneracji, która w zaawansowanych przypadkach może prowadzić do zespołu otępiennego psa. Choroba ta może przypominać ludzką chorobę Alzheimera
W związku z wydłużającą się średnią długością życia psa, demencja u psów starszych staje się problemem coraz częściej spotykanym. Z tego powodu geriatria psów, jako dział medycyny weterynaryjnej, aktywnie się rozwija.

Proces starzenia się psów seniorów może być powiązany również z występowaniem objawów, które nie kojarzą się z demencją u psa.

Spadek kondycji psa - pierwsze co narzuca się opiekunowi to choroby stawów, jednakże niechęć do ruchu może być spowodowana zaburzeniami funkcji poznawczych.

Nie trzymanie moczu - wszystko wskazuje na problemy w obrębie dróg moczowych, tymczasem nasz senior po prostu zaczyna zapominać o rytuale wychodzenia na spacer.

Problemy z pamięcią - mogą być związane z chudnięciem psa, a zaburzenia funkcji kognitywnych mogą powodować utratę lub zmianę smaku znanych mud wcześniej pokarmów.

Dobrym wyborem jest Geria-light dog, ponieważ zawiera w swoim składzie substancje pomagające utrzymać psiego seniora w dobrej kondycji, takie jak:

Naringina zawarta w ekstrakcie z pestek grejpfruta standaryzowanym na zawartość polifenoli wykazuje działanie poprawiające funkcje kognitywne (uwaga, percepcja,
pamięć) u psów. Wykazuje pozytywny wpływ na osobniki z symptomami otępienia starczego oraz osobniki z uszkodzeniami układu nerwowego różnego typu.

Ekstrakt z Ginkgo biloba wspomaga regulowanie przekaźnictwa nerwowego i poprawia mikrokrążenie mózgowe. Ekstrakt z Ginkgo biloba wykazuje także działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Wspomaga on również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego osobników starszych.

Monohydrat kreatyny wykazuje działanie neuroprotekcyjne oraz bierze udział w przemianach energetycznych w układzie nerwowym. Związek ten moduluje aktywność
neurotransmiterów w synapsach nerwowych oraz reguluje potencjał błonowy.

Opakowanie: 1 saszetka 1,7g

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

VEBIOT Geria light dog saszetka 1 sztuka

VEBIOT Geria light dog saszetka 1 sztuka

Mieszanka paszowa uzupełniająca VEBIOT Geria light dog 1 saszetka

30 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...