VEBIOT Geria light dog Vergrößern

VEBIOT Geria light dog 30 saszetek

5907677710797

Neuer Artikel

Mieszanka paszowa uzupełniająca VEBIOT Geria light dog 30 saszetek

Mehr Infos

249,00 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Technische Daten

WiekStarsze psy, Dorosłe psy
Wielkość psaminiaturowe i małe (mniej niż 10kg), średnie (10-40kg), duże (powyżej 40kg)
Dla kogoDla psa

Mehr Infos

VEBIOT Geria light dog to preparat uzupełniający przeznaczony dla psów:

  • w podeszłym wieku,
  • osobników geriatrycznych,
  • z osłabiona sprawnością psychoruchową,
  • w celu wspierania funkcji układu nerwowego.

Problemy u starzejących się psów zaczynają się w głowie. Dochodzi do zjawiska neurodegeneracji, która w zaawansowanych przypadkach może prowadzić do zespołu otępiennego psa. Choroba ta może przypominać ludzką chorobę Alzheimera.
W związku z wydłużającą się średnią długością życia psa, demencja u psów starszych staje się problemem coraz częściej spotykanym. Z tego powodu geriatria psów, jako dział medycyny weterynaryjnej, aktywnie się rozwija.

Proces starzenia się psów seniorów może być powiązany również z występowaniem objawów, które nie kojarzą się z demencją u psa.

Spadek kondycji psa - pierwsze co narzuca się opiekunowi to choroby stawów, jednakże niechęć do ruchu może być spowodowana zaburzeniami funkcji poznawczych.

Nie trzymanie moczu - wszystko wskazuje na problemy w obrębie dróg moczowych, tymczasem nasz senior po prostu zaczyna zapominać o rytuale wychodzenia na spacer.

Problemy z pamięcią - mogą być związane z chudnięciem psa, a zaburzenia funkcji kognitywnych mogą powodować utratę lub zmianę smaku znanych mud wcześniej pokarmów.

Dobrym wyborem jest Geria-light dog, ponieważ zawiera w swoim składzie substancje pomagające utrzymać psiego seniora w dobrej kondycji, takie jak:

Naringina zawarta w ekstrakcie z pestek grejpfruta standaryzowanym na zawartość polifenoli wykazuje działanie poprawiające funkcje kognitywne (uwaga, percepcja,
pamięć) u psów. Wykazuje pozytywny wpływ na osobniki z symptomami otępienia starczego oraz osobniki z uszkodzeniami układu nerwowego różnego typu.

Ekstrakt z Ginkgo biloba wspomaga regulowanie przekaźnictwa nerwowego i poprawia mikrokrążenie mózgowe. Ekstrakt z Ginkgo biloba wykazuje także działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Wspomaga on również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego osobników starszych.

Monohydrat kreatyny wykazuje działanie neuroprotekcyjne oraz bierze udział w przemianach energetycznych w układzie nerwowym. Związek ten moduluje aktywność
neurotransmiterów w synapsach nerwowych oraz reguluje potencjał błonowy.

Opakowanie zawiera 30 saszetek po 1,7g.

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

VEBIOT Geria light dog 30 saszetek

VEBIOT Geria light dog 30 saszetek

Mieszanka paszowa uzupełniająca VEBIOT Geria light dog 30 saszetek

30 andere Artikel in der gleichen Kategorie: