Frontline Combo Kot - preparat dla kota na pchły i kleszcze, 3 pipety Vergrößern

Frontline Combo Kot - preparat dla kota na pchły i kleszcze, 3 pipety + torba gratis

5909997034065

Neuer Artikel

Frontline Combo dla kota - 3 pipety

Mehr Infos

76,90 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Technische Daten

WiekKoty dorosłe, Koty starsze

Mehr Infos

Frontline Combo Kot - środek dla kota na pchły i kleszcze, 3 pipety

Preparat przeciw pchłom i kleszczom przeznaczony dla kotów i fretek. Najlepsze rozwiązanie w walce przeciwko wszystkim stadiom rozwoju pcheł. Preparat chroni zwierzęta przed kleszczami, a także zabezpiecza Twój dom i Twojego pupila przed inwazją pcheł. Zawiera dodatkowy składnik (S)-metopren, który działa jajobójczo, dzięki czemu redukuje populację dorosłych pcheł. Frontline Combo hamuje cykl rozwojowy pcheł we wszystkich stadiach rozwojowych, chroniąc zwierzę i jego otoczenie przed inwazją tych pasożytów.

Kot może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji. Frontline Combo działa na powierzchni skóry (nie wykazuje działania układowego). Zabija pasożyty poprzez kontakt bezpośredni, nie poprzez krew kota. Z miejsca w którym go zaaplikujesz, Frontline Combo ulega dystrybucji po całym ciele zwierzęcia. Ulega gromadzeniu w gruczołach łojowych skóry i jest stale wydzielany na powierzchnię skóry i włosów. Magazynowanie umożliwia przedłużoną skuteczność produktu – nawet po kąpieli, pływaniu czy strzyżeniu.

Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin. Właściwości bójcze dla pcheł wykazuje przez okres do 4 tygodni. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni. Właściwości zabójcze dla kleszczy wykazuje przez okres do 2 tygodni.

FRONTLINE sposób użycia

  1. Buteleczkę należy trzymać w pozycji pionowej.
  2. Równomiernie rozpylić preparat na skórze zwierzęcia (odgarniając włos), w okolicach: brzucha, klatki piersiowej, szyi i łap.
  3. Po naniesieniu preparatu należy go wetrzeć w skórę (zwłaszcza u kotów). 

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 30ºC, w oryginalnym opakowaniu. 
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania. 

Przeciwwskazania:

Z uwagi na brak odpowiednich danych, nie należy stosować preparatu u szczeniąt w wieku poniżej 8 tygodni i/lub o masie ciała poniżej 1 kg. Przeznaczony dla wszystkich ras i wielkości kotów. Zarówno dla dorosłych kotów, jak i kociąt. Dla wychodzących i niewychodzących kotów.

Produkt dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru wybranej firmie kurierskiej

Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.
Nie wystawiamy faktury VAT !!!

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

Uwaga! 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkt znajduje się na liście OTC i jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Zamawiając produkt na wysyłkę wyrażasz zgodę na złożenie w Twoim imieniu dyspozycji zlecenia odbioru w firmie kurierskiej InPost.

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

Frontline Combo Kot - preparat dla kota na pchły i kleszcze, 3 pipety + torba gratis

Frontline Combo Kot - preparat dla kota na pchły i kleszcze, 3 pipety + torba gratis

Frontline Combo dla kota - 3 pipety

5 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...