Princess Cat Kitten "Bez zbóż" 500g Vergrößern

Princess Cat Kitten "Bez zbóż" 500g

5350393006116

Neuer Artikel

Karma dla kociąt Princess Cat Kitten "Bez zbóż" 500g

Mehr Infos

24,90 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Technische Daten

WiekKocieta i kotki karmiące
Specjalne potrzebyBez alergizujących zbóż, Bez pszenicy / kukurydzy / soi, Bez sztucznych konserwantów, Z rybą, Wrażliwy przewód pokarmowy, Na skórę i sierść, Z odkłaczaczem - hairball

Mehr Infos

Princess Cat Kitten "Bez zbóż" 500g

Wybierając PRINCESS PREMIUM wprowadzasz swojego kota w świat unikalnej, kompletnej, zdrowej żywności, która odpowiada jego naturalnej diecie.

Karmy PRINCESS PREMIUM są koncentracją najwyższej jakości protein połączonych ze zdrowymi składnikami odżywczymi. Zostały dokładnie przebadane, przechodząc serię testów dających nam pewność, że zawierają wszystkie zadeklarowane przez nas składniki oraz, że pozbawione są sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.

Wiele badań i wysiłku zostało włożone podczas dobru składników do naszych produktów, a informacje o nich pozwolą zrozumieć korzyści jakie płyną z nich dla naszych zwierząt.

PRINCE PREMIUM karma bez zbóż, właściwie zbilansowana bez zbędnych wypełniaczy z niskim poziomem węglowodanów.

WIESZ CO KUPUJESZ !! Na opakowaniu znajdziesz informację o PRAWDZIWEJ ilości składników użytych do wyprodukowania karmy !

Najwyższej jakości, czyste kalorycznie pożywienie skoncentrowane w bogatych w naturalne składniki świeżych kurczakach, rybach, owocach i warzywach. Opracowane w sposób zapewniający maksymalną przyswajalność łącząc bogate w energię warzywa, dietetyczny błonnik pokarmowy witaminę E, witaminy z grupy B oraz żelazo. Wyjątkowy kształt krokietów pomaga utrzymać zdrowe zęby i dziąsła.

Skład:

mączka drobiowa, mączka z grochu, skrobia ziemniaczana, tłuszcz z kurczaka, groch, hydrolizowany kurczak, mączka z łososia, suszona pulpa buraczana, soczewica, minerały, jajka w proszku, kryl, FOS, marchew, lecytynaBewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

Princess Cat Kitten "Bez zbóż" 500g

Princess Cat Kitten "Bez zbóż" 500g

Karma dla kociąt Princess Cat Kitten "Bez zbóż" 500g

30 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...