Princess Excellence Tuńczyk Ryż 70g Vergrößern

Princess Excellence Tuńczyk Pacyficzny Ryż 70g

5350393004716

Neuer Artikel

Tuńczyk | Ryż | 70g

Mehr Infos

5,49 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Technische Daten

WiekKocieta i kotki karmiące, Koty dorosłe, Koty starsze
Rodzaj opakowaniaPuszka
Specjalne potrzebyBez alergizujących zbóż, Bez kurczaka, Bez sztucznych konserwantów, Dla wybrednych, Dla sterylizowanych / kastratów, Human Grade, Na skórę i sierść, Z rybą, Bez pszenicy / kukurydzy / soi
Rodzaj karmyFilet , W sosie
SpecjalistyczneHypoalergiczne

Mehr Infos

Skład:
54% tuńczyk, 1% ryż, 45% sos (woda, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca, witamina E)

Analiza: Białko 14% min, Tłuszcz 0.3% min, Błonnik pokarmowy 1% max, Popiół 2% max, Wilgotność 82,7% max

Wyjątkowa jakość PRINCESS jest gwarancją doskonałego pożywienia dla dorosłych kotów-  54% świeżego, naturalnego mięsa, bogatego w składniki odżywcze aby zapewnić jak najlepsze działanie systemu immunologicznego, ułatwić trawienie oraz zapewnić jak najlepszą ochronę przed codziennym stresem i infekcjami. Szeroki wybór niezwykle smakowitych receptur zaspokaja wszelkie wyjątkowe potrzeby kotów.

Dostępne w puszkach 70g

Twój kot jest dla nas numerem jeden….
….. ponieważ nam zależy

Ponieważ nam zależy..
… musisz to wiedzieć

Wybierając PRINCESS wprowadzasz swojego kota w świat unikalnej, kompletnej, zdrowej żywności, która odpowiada jego naturalnej diecie.

Nasz troska, zrozumienie potrzeb kotów zgodnie z hasłem „ jesteś tym co jesz” gwarantuje, że karmy PRINCESS zapewniają różnorodność i równowagę żywieniową na każdym etapie życia kota.

Ponieważ nam zależy …
… nie zostawiamy nic przypadkowi

Karmy PRINCESS są koncentracją najwyższej jakości protein połączonych ze zdrowymi składnikami odżywczymi. Zostały dokładnie przebadane, przechodząc serię testów dających nam pewność, że zawierają wszystkie zadeklarowane przez nas składniki oraz, że pozbawione są sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.

Cała gama naturalnych, mokrych karm zapewnia kotom pełne, zbilansowane pożywienie na każdym etapie życia, a ich właścicielom komfort karmienia produktami o najwyższej jakości, mającymi dobroczynny wpływ na zdrowie i kondycję zwierzęcia.

Ponieważ nam zależy…
… nie mamy nic do ukrycia

Wiele badań i wysiłku zostało włożone podczas dobru składników do naszych produktów, a informacje o nich pozwolą zrozumieć korzyści jakie płyną z nich dla naszych zwierząt.

Mięso – dla jak największej wartości odżywczej, o jakości takiej samej jak mięso przeznaczone dla ludzi.

Mięso, którego używamy w naszych karmach spełnia najwyższe możliwe standardy i jest akceptowane przez weterynaryjne normy prawne UE wynikające z certyfikatów IFS 
(International Foods Standard).

Naturalne składniki, w skład, których wchodzą mieszanki warzyw, witamin, ziół, ekstraktów roślinnych i owocowych zapewniają bogatą suplementację i wiele korzyści dla organizmu.

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

Princess Excellence Tuńczyk Pacyficzny Ryż 70g

Princess Excellence Tuńczyk Pacyficzny Ryż 70g

Tuńczyk | Ryż | 70g

30 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...