Kategorien

Artikel des Herstellers: Zabawki dla psa Kong

Zabawki dla psa Kong

Zabawki dla psa Kong


Kong, żeby nasz pies dobrze się rozwijał i był szczęśliwy, ważne jest zapewnienie mu odpowiedniej rozrywki.


Amerykańska firma Kong udowadnia swoim asortymentem, że zabawki mogą być czymś więcej niż tylko materiałem do beztroskiej zabawy. W naszym katalogu znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów marki, w tym charakterystyczne gumowe modele, które mimo pozornie niezbyt skomplikowanego kształtu posiadają zachwycającą funkcjonalność.


Przyglądając się im bliżej, okaże się, że charakterystyczny gruszkowaty kształt zabawek kong posiada więcej zalet, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W połączeniu z dopracowanym materiałem, przy odpowiednim wykorzystaniu wszystkich możliwości, możemy należycie zadbać o zdrowie, prawidłowy rozwój i poprawne zachowanie naszego czworonożnego przyjaciela, sprawiając mu przy tym masę radości..


Zabawki dla kotów i psów Kong pomagają naszym pupilom zachować szczęście i zdrowie, dostarczając fizyczną i psychiczną stymulację. 


Pierwsze z nich to doskonały obiekt to aportowania. Dzięki unikalnemu kształtowi i dynamicznej gumie zabawka odbija się mocno, za każdym razem w inny sposób, dzięki czemu nasz pies w pełni wyzwoli swój instynkt pogoni, z każdym rzutem z radością oczekując na nieprzewidywalny rozwój akcji.


Drugie zastosowanie to zabawka kong do gryzienia. Zastosowanie naturalnej i wytrzymałej gumy sprawia, że nawet psiak o bardzo mocnym zgryzie bezie bardzo usatysfakcjonowany dostając obiekt do gryzienia, na którym w pełni będzie mógł zrealizować swoją naturalną potrzebę. W zależności o tego, jak zawzięty jest nasz czworonóg, warto zwrócić uwagę na kolor zabawki - niebieski i różowy przeznaczone są dla szczeniaków i pomagają wykształcić odpowiednie nawyki, czerwony dedykowany jest większości psów, czarny to wyzwanie dla tych, które w moment rozgryza większość standardowych zabawek, natomiast fioletowy jest odpowiedni dla psa w podeszłym wieku.


Po trzecie, zabawki Kong to również doskonała łamigłówka dla psa. Wystarczy w odpowiedni sposób wetknąć do niej ulubiony smakołyk, by zapewnić psiakowi masę rozrywki, dbając przy tym o rozrywkę dla psiego umysłu.


Ciekawym sposobem na wykorzystanie tej zabawki jest również użycie jej jako metody serwowania posiłku. Dzięki temu można kontrolować masę zwierzaka - pies jedząc wolniej, szybciej odczuje sytość. Jest to niezwykle satysfakcjonujące wyzwanie, choć w drobnym stopniu symulujące pozyskiwanie pożywienia w naturalnym środowisku.


Oprócz najpopularniejszych modeli dystrybuujemy również szarpaki, kije oraz inne produkty, które doskonale sprawdzają się przy różnych okazjach. Katalog amerykańskiego producenta to niezwykle satysfakcjonująca propozycja zarówno dla psów, jak i ich właścicieli.

Mehr
pro Seite
Zeige 1 - 39 von 72 Artikeln
Zeige 1 - 39 von 72 Artikeln