Fiprex krople Spot on kot - 1 pipetka z pudełka Vergrößern

Fiprex krople kot - 1 pipetka z pudełka

5909997066653

Neuer Artikel

Kot | Krople | Pchły | Kleszcze | 0,7ml

Produkt dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru wybranej firmie kurierskiej

Mehr Infos

19,50 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Technische Daten

WiekKocieta i kotki karmiące, Koty dorosłe, Koty starsze

Mehr Infos

DLA KOTÓW

Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkt znajduje się na liście OTC i jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w firmie kurierskiej. Zamawiając produkt na wysyłkę wyrażasz zgodę na złożenie w Twoim imieniu dyspozycji zlecenia odbioru w firmie kurierskiej InPost.

Fiprex® KOT, 52,5 mg/0,7 ml, roztwór do nakrapiania dla kotów

Jedna tubka 0,7 ml zawiera:

Substancja czynna: Fipronil 52,5 mg

Substancje pomocnicze: Butylohydroksytoluen (E-321) 2,1 mg Butylohydroksyanizol (E-320) 2,1 mg

Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie pcheł, kleszczy i wszy u psów i kotów. Fiprex® SPOT-ON jest roztworem do nakrapiania bezpośrednio na skórę. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka.

JAK DZIAŁA FIPREX®

Produkty z linii Fiprex® eliminują większość kleszczy wgryzionych w skórę Twojego czworonoga w ciągu 24-48 godzin od zaaplikowania, natomiast w stosunku do pcheł obecnych i wgryzionych w skórę – działają praktycznie natychmiastowo – zabijając je. Produkty z linii Fiprex® tworzą na skórze zwierzęcia warstwę ochronną skutecznie zabezpieczając przed ponowną inwazją kleszczy do 4 tygodni oraz przed ponowną inwazją pcheł do 8 tygodni. Preparaty nie zabezpieczają przed przyczepieniem się kleszcza do skóry zwierzęcia. Po zabiciu kleszcze zazwyczaj spadają z psa, kota, natomiast te, które pozostaną mogą być usunięte przez delikatne strzepnięcie.

Sposób użycia

Produkty z linii Fiprex® SPOT-ON można stosować u szczeniąt powyżej 8 tygodnia życia i/lub ważących więcej niż 2 kg oraz u kociąt powyżej 8 tygodnia życia i/lub ważących więcej niż 1 kg. Fiprex® jest odporny na działanie wody i promieni słonecznych przy czym nie należy kąpać zwierząt 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu preparatu. W celu uzyskania optymalnego efektu działania produkty należy podawać z zachowaniem minimum 4-tygodniowych odstępów pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Należy zawsze mieć na uwadze aktualny stopień nasilenia inwazji pcheł i kleszczy na danym terenie.

Fiprex® KOT
Otworzyć tubkę przez przekręcenie i oderwanie końcówki. Rozchylić sierść między łopatkami i bezpośrednio na skórę wycisnąć całą zawartość tubki.

UWAGA!  Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.
Nie wystawiamy faktury VAT !!!

Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

Fiprex krople kot - 1 pipetka z pudełka

Fiprex krople kot - 1 pipetka z pudełka

Kot | Krople | Pchły | Kleszcze | 0,7ml

Produkt dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru wybranej firmie kurierskiej

5 andere Artikel in der gleichen Kategorie: