SZAMPON DR SEIDEL JODOFOSFOROWY 220 ML Vergrößern

Dr Seidel Szampon Jodofosforowy 220ml

5901742000493

Neuer Artikel

Szampon przeciwgrzybiczny | 220ml

Mehr Infos

23,90 zł inkl. MwSt.

Auf meine Wunschliste

Mehr Infos

Łączy właściwości myjąco - pielęgnacyjne z przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym działaniem jodoforów. Jego stosowanie redukuje ilość niepożądanych mikroorganizmów na skórze i sierści zwierzęcia. Przyczynia się do łagodzenia problemów skórnych, takich jak stany zapalne wywołane przez mikroorganizmy, wykwity bakteryjne i grzybicze, zapalenia łojotokowe skóry czy alergiczne pchle zapalenia skóry (APZS). Preparat zapobiega infekcjom skórnym, łagodzi podrażnienia, w tym wywołane przez ukaszenia pcheł.

Zalecenia
Jako środek wspomagający leczenie - stosowany przy podrażnieniach spowodowanych ukąszeniami pcheł, alergicznym pchlim zapaleniu skóry, zapaleniu łojotokowym skóry, zakażeniach grzybiczych, wykwitach bakteryjnych, stanach zapalnych objawiających się świądem, grudkami, strupami i krostami. Jako środek pielęgnacyjny - stosowany do okresowej pielęgnacji psów zdrowych 2-3 razy w roku. W celach leczniczych stosowany także u kotów i gryzoni.

Składniki aktywne
Jodofory - substancje o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Zwalczają mikroorganizmy patogenne. Zapobiegają infekcjom skórnym. Kompozycja łagodnie działających środków powierzchniowo czynnych o doskonałych własnościach myjących, pozbawionych działania drażniącego. Lanolina - naturalny czynnik natłuszczający. Delikatnie natłuszcza skórę i przywraca równowagę wodno-tłuszczową.

Uwagi
Ze względu na zawartość jodoforów należy psa dobrze wypłukać po kąpieli. Chronić przed światłem.

Bewertungen

Aktuell keine Kunden-Kommentare

Eigene Bewertung verfassen

Dr Seidel Szampon Jodofosforowy 220ml

Dr Seidel Szampon Jodofosforowy 220ml

Szampon przeciwgrzybiczny | 220ml

30 andere Artikel in der gleichen Kategorie: