fbpx

Kup książki i dowiedz się więcej o swoim pupilu i jego zachowaniu.

Zoozoo.pl książki dla miłośników zwierząt

Kup książki i dowiedz się więcej o swoim pupilu i jego zachowaniu. Czytaj książki dla miłośników zwierząt i poznawaj sekrety wykonywania komend i sztuczek oraz nauki chodzenia na smyczy. Poznaj ciekawe propozycje zabaw z Twoim psem lub kotem. Ciekawe pozycje książkowe znajdziesz w sklepach zoologicznych Zoozoo.pl.

Obecne czasy zmuszają nas do podejmowania domowych aktywności. Sprzątamy, nadrabiamy zaległości w serialach. Częściej też sięgamy po książki. Obok wciągających kryminałów i ciekawych biografii warto uzupełnić domową biblioteczkę o pozycje dotyczące naszych pupili. W sklepach Zoozoo.pl znajdziecie ciekawe propozycje książek, dzięki zrozumiesz pewne zachowania swojego psa albo kota.

Jeśli rozpoczynamy fascynującą przygodę z psim członkiem rodziny, warto jest zagłębić się w Tajemnice psiego umysłu. Książka w przystępny sposób opowiada o psich zmysłach, zależnościach społecznych czy uczeniu się i poznawaniu otaczającego świata.

Wolny czas z psiakiem można spędzić na nauce istotnych umiejętności. W tym celu polecamy sięgnąć po książki, których bohaterką jest suczka Aria i jej opiekun. Oto niektóre z nich:

ARIA, RÓWNAJ! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy. Gałuszka Jacek 

Książka ARIA, NIE! Skuteczne rozwiązywanie problemów. Gałuszka Jacek

Książka ARIA, DO MNIE! Skuteczna sztuka przywołania Gałuszka Jacek

Książka ARIA, RÓWNAJ! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy
Książka ARIA, RÓWNAJ! Skuteczna nauka chodzenia na luźnej smyczy
Książka ARIA, NIE! Skuteczne rozwiązywanie problemów
Książka ARIA, NIE! Skuteczne rozwiązywanie problemów
Książka ARIA , DO MNIE! Skuteczna sztuka przywołania
Książka ARIA , DO MNIE! Skuteczna sztuka przywołania

Po lekturze tych pozycji będziemy wiedzieć jak ćwiczyć z pupilem przywołania, chodzenie na smyczy, ale też jak unikać problemów związanych np. z niszczeniem.

Świetnym zajęciem wzmacniającym więź psa i opiekuna jest trening klikerowy. W książce „Kliker- skuteczne szkolenie psa” dowiemy się jak przy pomocy tego małego ale niezwykłego urządzania, jakim jest kliker, nauczyć zwierzaka zarówno podstawowych komend jak i nowatorskich sztuczek. Przynoszenie kapci czy zabawa w chowanego? Z tą książką to możliwe. A jeśli słowo pisane to za mało, do książki dołączona jest płyta DVD z filmem o skutecznym szkoleniu!
A po kliker zapraszamy do sklepów ZooZoo.pl

Nie zapominamy również o kotach. Chcąc dowiedzieć się więcej o tych tajemniczych stworzeniach polecamy „Kociego detektywa”, gdzie autorka wyjaśnia zawiłości kociej psychiki i rozprawia się z krzywdzącymi mitami. Jeśli natomiast zastanawiamy się nad towarzystwem dla kociego jedynaka, na pomoc przychodzi książka „Jak kot z kotem”, dzięki której powiększenie kociej rodziny odbędzie się bez problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *