Equinox Respiratory 1,6l swobodne oddychanie Zobacz większe

Equinox Respiratory 1,5l swobodne oddychanie

5902596870249

Nowy produkt

Equinox Respiratory 1,6l swobodne oddychanie - mieszanka tłoczonych na zimno olejów roślinnych

  • Wpływa na poprawę funkcji oddechowych
  • Wspiera funkcje przeciwzapalne

Więcej szczegółów

297,00 zł brutto

297,00 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Opis

Dla kogoDla konia

Więcej informacji

Equinox Respiratory 1,5l swobodne oddychanie - mieszanka tłoczonych na zimno olejów roślinnych

Opracowana z myślą o koniach dotkniętych problemami z funkcjonowaniem dróg oddechowych

           Skala koni dotkniętych problemami z funkcjonowaniem dróg oddechowych ciągle rośnie. Nadwrażliwość na alergeny, niewłaściwe warunki w stajni są głównymi przyczynami pojawienia się reakcji ze strony układu oddechowego. Stanowią one jedną z najczęstszych przyczyn wykluczania koni ze sportu, a nawet z treningu.

            Męczący, suchy kaszel może być spowodowany podrażnieniami w wyniku zmian temperatury czy wilgotności, dlatego ważne jest odpowiednie nawilżanie dróg oddechowych. Equinox Repiratory pomaga ukoić dyskomfort, oraz ułatwić przepływ powietrza.

Włącz do diety konia Respiratory, weźcie głęboki oddech i cieszcie się zdrowiem, bo przecież zdrowy oddech to zdrowe ciało, energia oraz umysł. Niech Twój koń cieszy się z możliwości swobodnego oddychania oraz ma siłę do treningu i brykania po pastwiskach!

Mieszanka paszowa uzupełniająca Equinox Respiratory powstaje z mieszaniny tłoczonych na zimno olejów roślinnych bogatych w kwasy tłuszczowe omega-3,6,9. Specjalna kompozycja oleju lnianego, oleju z wiesiołka, oleju z ogórecznika oraz oleju z pestek czarnej porzeczki w formie bioestrów sprawia, że produkt jest wysoce przyswajalny i łatwo dostępny dla organizmu. Zawarta w estrach witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Kwas omega 3 skutecznie pomaga zmniejszyć kaszel, chroni drogi oddechowe, dzięki czemu nie ulegają podrażnieniu. Suplementacja kwasami tłuszczowymi skuteczne polepsza swobodne oddychanie oraz łagodzeni kaszel.

Wiesiołek - na zdrowie i urodę - Super Express - wiadomości, polityka, sportAROMAT W PROSZKU CZARNA PORZECZKA 10 GRAM - Sklep DlaSmaku.com.pl - Ponad 5000 produktów. Styl angielski, akcesoria do pieczenia oraz nowoczesnego dekorowania wypieków.

Skład:
Materiał paszowy: bioestry kwasów omega-3,6 pochodzące z oleju: lnianego, ogórecznika, wiesiołka, czarnej porzeczki. 100% estrów etylowych wyższych kwasów tłuszczowych o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych Omega-3 (56% vol.), Omega-6 (20% vol.) oraz Omega-9 (24% vol.) 

Yarrowia Equinox dostarcza na rynek innowacyjne mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt. Nasze wysokiej jakości produkty cieszą się rosnącą popularnością, również wśród klientów zagranicznych, gdyż wspomagają poprawę zdrowia i kondycji koni oraz wspierają właścicieli w osiąganiu dobrych wyników sportowych i hodowlanych.
Yarrowia Equinox od lat realizuje swoje projekty badawcze wspólnie z uznanymi ośrodkami naukowymi w Polsce, w tym z: Uniwersytetami Przyrodniczymi we Wrocławiu, Poznaniu i Lublinie, Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie, Państwowym Inspektoratem Weterynaryjnym w Puławach, Instytutem Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu oraz Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach.

logo

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Equinox Respiratory 1,5l swobodne oddychanie

Equinox Respiratory 1,5l swobodne oddychanie

Equinox Respiratory 1,6l swobodne oddychanie - mieszanka tłoczonych na zimno olejów roślinnych

  • Wpływa na poprawę funkcji oddechowych
  • Wspiera funkcje przeciwzapalne

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: