GAME DOG HMB Ca proszek 200g Zobacz większe

GAME DOG HMB Ca proszek 200g

5904730806060

Nowy produkt

Preparat dla psów aktywnych lub przy osłabieniu mięśni szkieletowych

Więcej szczegółów

89,90 zł brutto

89,90 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HMB Ca to suplement dla psów wspomagający rozbudowę i prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Suplement dedykowany jest psom sportowym w celu rozwoju muskulatury, siły mięśniowej i poprawy wyników treningowych. Podawanie HMB zaleca się też w przypadkach rekonwalescencji lub długotrwałego unieruchomienia kończyn (złamania, zabiegi operacyjne), osłabienia mięśni towarzyszącego zwyrodnieniu stawów i niechęci psa do ruchu, miopatii oraz innych schorzeń, związanych z uszkodzeniem mięśni szkieletowych.

HMB – β-hydroksy- β-metylomaślan występuje naturalnie w organizmach zwierząt, jest ważnym elementem syntezy białek, ma działanie anaboliczne i antykataboliczne. Przyśpiesza przyrost masy mięśniowej, zwiększa wytrzymałość wysiłkową i odporność mięśni na zmęczenie. Ogranicza powysiłkowe uszkodzenia mięśni szkieletowych. HMB hamuje zanik mięśni i korzystnie wpływa na regenerację organizmu.

W suplemencie znajdziemy najwyższej jakości HMB-Ca, charakteryzujące się najwyższym stopniem oczyszczenia, co gwarantuje wysoką skuteczność działania i bezpieczeństwo stosowania preparatu nawet u zwierząt z wrażliwym przewodem pokarmowym.

Skład: β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia

Dawkowanie: Leczniczo, w czasie rekonwalescencji lub w dni nie treningowe 1g (1 miarka)/25kg m.c. psa 2x dziennie, rano i wieczorem. W dni treningowe 1g (1 miarka)/25kg m.c. psa 3x dziennie. Podawać z niewielką ilością dowolnego pokarmu. Stosować w cyklach 8 lub 12 tygodniowych.

Opakowanie: 200g

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

GAME DOG HMB Ca proszek 200g

GAME DOG HMB Ca proszek 200g

Preparat dla psów aktywnych lub przy osłabieniu mięśni szkieletowych

30 innych produktów w tej samej kategorii: