GAME DOG HMB 120tab Zobacz większe

GAME DOG HMB 120tab wspomagający mięśnie dla aktyw

5904730806206

Nowy produkt

GAME DOG HMB 120tab wspomagający mięśnie dla aktywnych psówsuplement wspomagający mięśnie dla aktywnych psów

Więcej szczegółów

58,90 zł brutto

58,90 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HMB Ca preparat dla psów wspomagający rozbudowę i prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Produkt jest rekomendowany dla psów sportowych w celu rozwoju muskulatury, siły mięśniowej i poprawy wyników treningowych. HMB zaleca się także w przypadkach rekonwalescencji lub długotrwałego unieruchomienia kończyn (złamania, zabiegi operacyjne), osłabienia mięśni towarzyszącego zwyrodnieniu stawów i niechęci psa do ruchu, miopatii oraz innych schorzeń, związanych z uszkodzeniem mięśni szkieletowych.

HMB – β-hydroksy- β-metylomaślan naturalnie występuje w organizmach zwierząt, odgrywa istotną rolę w syntezie białek, wykazuje działanie anaboliczne i antykataboliczne. Wspomaga przyrost masy mięśniowej, zwiększa wytrzymałość wysiłkową i odporność mięśni na zmęczenie. Ogranicza powysiłkowe uszkodzenia mięśni szkieletowych. HMB przeciwdziała zanikowi mięśni i potęguje regenerację organizmu.

W preparacie użyto najwyższej jakości HMB-Ca, cechuje się najlepszy, stopniem oczyszczenia, co gwarantuje maksymalną skuteczność działania i bezpieczeństwo stosowania preparatu nawet u zwierząt z wrażliwym przewodem pokarmowym.

Skład: β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia

Dawkowanie: 1 tabletka na 10kg masy ciała psa, 2 lub 3 razy dziennie. Psy o masie ciała poniżej 10kg - 1 tabletka 2-3 razy dziennie.Można podawać z niewielką ilością dowolnego pokarmu. Stosować w cyklach 8 lub 12 tygodniowych.

Opakowanie: 120 tabletek

Wszystkie substancje obecne w preparacie charakteryzują się najwyższą jakością
i spełniają normy żywieniowe dla ludzi (ang. Human Grade)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

GAME DOG HMB 120tab wspomagający mięśnie dla aktyw

GAME DOG HMB 120tab wspomagający mięśnie dla aktyw

GAME DOG HMB 120tab wspomagający mięśnie dla aktywnych psówsuplement wspomagający mięśnie dla aktywnych psów

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: