PCHEŁKA LUX do sierści białej to unikalny szampon i odżywka typu 2w1. Produkt przeznaczony do stałej pielęgnacji skóry i sierści psów białych i jasnych. Specjalnie dobrane składniki szamponu zapewniają bardzo dobry efekt mycia, zapobiegają utracie wilgoci skóry, a odpowiednio dobrane naturalne pH nie powoduje podrażnień. Dodatek odżywki, która zawiera w swoim składzie kompozycję naturalnych olejów, wosków oraz witamin nawilża skórę, odżywia sierść oraz chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Poprawia również kondycję włosa, wzmacniając i uwydatniając jego naturalny kolor. Kompozycja typu 2w1 jest bardzo wygodna w użyciu, jej regularne stosowanie spowoduje, że sierść psa będzie nie tylko czysta, ale i w doskonałej kondycji, zapewniając mu piękny i zdrowy wygląd.
Sposób użycia:
Niewielką ilość szamponu nanieść na mokrą sierść psa i rozmasować. Dokładnie spłukać letnią wodą. Chronić oczy i uszy zwierzęcia.
Skład:
Woda deminaralizowana, siarczan laurylo-sodowy, glikol polietylenowy kosmetyczny, metyloceluloza, Betafin TH,Microcare Quat CTC30, vit.E