PowAir Penetrator Neutralizator zapachów 500ml

624493031657

Nowy produkt

Neutralizator zapachu | Enzymy | 464ml

Więcej szczegółów

59,00 zł brutto

59,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wielkość psapsy miniaturowe i małe, psy duże, psy średnie
WiekSzczenięta i suki karmiące, Psy dorosłe, Psy starsze , Kocięta , Koty dorosłe, Koty starsze

Więcej informacji

Właściciele czworonogów podpisują się obiema rękoma pod twierdzeniem, że nie ma większej radości niż udana relacja z psem czy kotem. Bezwarunkowa miłość, wsparcie w trudnych chwilach, w końcu cenna lekcja odpowiedzialności i możliwość wypróbowania się w sytuacji, w której życie słabszej istoty jest w naszych rękach. Jednak w całej tej relacji może być też mniej przyjemna strona, szczególnie dla osób, które bardzo dbają o swoje mieszkania i mają wyczulony węch. Mimo wielowiekowego procesu udomawiania i głębokich zmian genetycznych, jakie zaszły w czworonogach, pewne rzeczy się nie zmieniły. Oczywistym jest fakt, że zwierzęta to nie ludzie, a co za tym idzie, zdarza się, że mogą nie podzielać naszego zdania na temat poszczególnych dóbr materialnych. Jeżeli znajdujecie się Państwo w sytuacji, w której Wasza miłość do czworonoga wystawiona jest na ciężką próbę z powodu zapachów i innego rodzaju wydzielin, optymalnym rozwiązaniem może być dla Was Powair Penetrator - niezastąpiony neutralizator nawet najgorszego odoru.

Powair Penetrator to wspaniałe remedium na niepożądane zapachy. Unikalna formuła, która zawiera w sobie ponad 40 olejków eterycznych i posiada unikalną konsystencję to skuteczne narzędzie w walce z każdą nieprzyjemną wonią. Jest to jeden z najlepszych produktów na rynku. Radzi sobie skutecznie nie tylko z odświeżaniem powietrza, ale również potrafi usunąć zapach, którymi zdążyła nasiąknąć dana powierzchnia. Każdy posiadacz szczeniaka lub kocura wielokrotnie miał do czynienia z taką sytuacją. Dzięki proponowanemu środkowi nie trzeba dokonywać wymiany sprzętu i mebli ani remontować ścian lub posadzek. Elementy, które dotychczas mogliście Państwo jedynie spisać na straty, mogą zostać przywrócone do pełnej używalności.

Unikalny skład i topowa skuteczność - wyposażając się w ten środek, nie musicie się więcej martwić o to, czy pod Waszą nieobecność kot lub pies nie postanowi załatwić swojej potrzeby lub oznaczyć swojego terytorium w najmniej pożądany sposób. Co istotne, Powair Penetrator to środek wielofunkcyjny i można go stosować przy wielu rodzajach zapachów. Jak już wspomnieliśmy, jest bezkonkurencyjny, jeśli idzie o neutralizację woni moczu, odchodów, wymiocin oraz charakterystycznego zapachu, jaki mogą wydzielać zwierzęta np. podczas rui. Poza tym środek doskonale radzi sobie z usuwaniem pozostałości po dymie papierosowym, zapachu stęchlizny, spalenizny, ropy i benzyny, rozpuszczalników, klejów, farb i innych środków chemicznych, popsutego jedzenia, odświeża także obuwie oraz przesiąknięte organiczną i nieorganiczną wonią powierzchnie, takie jak beton czy drewno. Zawsze, gdy potrzeba szybkiej reakcji i ekspresowego usunięcia drażniących nos wyziewów, proponowany środek sprawdza się idealnie. Dystrybuowany jest w formie sprayu, który ułatwia równomierne rozprowadzenie go po całym pomieszczeniu. Ekologiczna formuła sprawia, że nie musimy się obawiać, że nadmierna inhalacja może być szkodliwa dla zdrowia, a owocowo cytrusowy zapach jest bardzo przyjemny.

Nasze ukochane zwierzęta gubią sierść, a towarzyszy temu charakterystyczny zapach, do którego właściciele się przyzwyczajają. Jednak są takie sytuacje, jak np. wizyta wyjątkowo wyczulonych gości lub bardzo wymagający właściciel mieszkania, które chcemy wynająć, kiedy psia lub kocia woń nie może być wyczuwalna. Również z drugiej strony, kiedy podnajmujemy mieszkanie osobom ze zwierzętami i ma dojść do zmiany lokatorów, Powair Penetrator rozwiązuje wszystkie problemy tego typu. Jednak jako sklep zoologiczny przyjmijmy optykę właściciela zwierzaka. Nieważne jakbyśmy się starali, pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć! Można zmieniać karmę, szczotkować, stosować drogie preparaty pielęgnacyjne, a wszystkie starania kończą się często efektem odwrotnym do zamierzonego! Twórcy Powair Penetrator zmieniają podejście do zapachów - proponowane mieszanki olejków eterycznych nie zagłuszają woni - one ją eliminują! Postaw na skuteczność i wspaniałą świeżość w atrakcyjnej cenie!

Idealny do natychmiastowej neutralizacji nieprzyjemnego zapachu:

 •        Moczu zwierząt i ludzi
 •        Dymu papierosowego
 •        Stęchlizny
 •        Drewna i betonu
 •        Ropy i benzyny
 •        Jedzenia
 •        Spalenizny
 •        Rozpuszczalników, klejów
 •        Farby po malowaniu
 •        Wymiocin
 •        Obuwia
 •        Oraz wszystkich innych zapachów organicznych i nieorganicznych                                      

 Likwiduje każdy zapach bez wyjątku!

 Zalety:

 •        Jeden z najlepszych neutralizatorów zapachów na rynku
 •        Usuwa najgorsze możliwe zapachy
 •        Działanie u źródła nieprzyjemnego zapachu
 •        Podwójne działanie – wyciąg z 40 olejków i enzymatyczna formuła
 •        Neutralizuje zapachy na twardych powierzchniach – drewno, beton
 •        Najskuteczniej usuwa mocz zwierząt

Sposób użycia:
Rozpylić w powietrze lub na powierzchnię o niechcianym zapachu.

Wariant zapachowy:
Nuta Owocowo-cytrusowa

Pojemność:
464ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PowAir Penetrator Neutralizator zapachów 500ml

PowAir Penetrator Neutralizator zapachów 500ml

Neutralizator zapachu | Enzymy | 464ml

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: