CERTECH Uniwersalny płyn do mycia 1L Zobacz większe

BE FRENDI Płyn do podłóg Różowe Kwiaty 1L

5905397017943

Nowy produkt

Płyn do podłóg | Różowe kwiaty | 1l

Więcej szczegółów

13,90 zł brutto

Opis

WiekSzczenięta i suki karmiące, Dorosłe psy, Starsze psy, Kocieta i kotki karmiące, Koty dorosłe, Koty starsze

Więcej informacji

Płyn uniwersalny do podłóg BE FRENDI przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni zmywalnych. Płyn jest wysokowydajny i bezpieczny dla dorosłych, dzieci oraz zwierząt. Wprowadzi do czyszczonego pomieszczenia delikatną nutę kwiatową. Doskonale myje i czyści zabrudzenia oraz na długi czas pozostawia przyjemny zapach.

Płyn posiada innowacyjną formułę - zastosowanie unikalnej kompozycji aktywnych składników myjących zapewnia długotrwały efekt lśniącej powierzchni. Technologia ograniczonego spienienia ułatwia czyszczenie nie pozostawiając smug i zacieków. Produkt usuwa także zabrudzenia i neutralizuje zapachy pochodzenia zwierzęcego.

Wysokowydajny i skoncentrowany - skoncentrowana formuła gwarantuje optymalną wydajność przy zachowaniu najwyższej skuteczności. Oszczędne dozowanie produktu - jedynie 20 ml na 5 litrów wody.

Przyjazny dla ludzi i zwierząt - zastosowane składniki produktu wpisują się w konwencję wyrobów przyjaznych dla dorosłych, dzieci jak i zwierząt oraz bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Produkt o wysokiej biodegradowalności. Nie pozostaje na czyszczonych powierzchniach. Produkt nie zawiera fosforanów, silnych kwasów, wybielacza chlorowego.

Sposób stosowania: Rozpuścić ok. 20 ml płynu (nakrętka) w 5 litrach wody i umyć brudną powierzchnię przy pomocy mopa lub ścierki. Silne zabrudzenia można myć nierozcieńczonym płynem naniesionym na gąbkę lub szmatkę.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BE FRENDI Płyn do podłóg Różowe Kwiaty 1L

BE FRENDI Płyn do podłóg Różowe Kwiaty 1L

Płyn do podłóg | Różowe kwiaty | 1l

30 innych produktów w tej samej kategorii: