BotaniQa Tangle Free Avocado Spray 250ml Zobacz większe

BotaniQa Tangle Free Avocado Spray do rozczesywania sierści psów 250ml

5902768434125

Nowy produkt

BotaniQa Tangle Free Avocado Spray do rozczesywania sierści psów 250ml

Więcej szczegółów

35,90 zł brutto

35,90 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wielkość psapsy miniaturowe i małe, psy średnie, psy duże
WiekSzczenięta i suki karmiące, Psy dorosłe, Psy starsze

Więcej informacji

Tangle Free Avocado Spray 250ml

Avocado Tangle Free Spray został stworzony aby ułatwić rozczesywanie skołtunionego i zbitego włosa. Wzbogacony o ekstrakt z Avocado odżywia, ułatwia rozczesywanie i zapobiega puszeniu się włosa.  Dodatkowo  wykazuje działanie antystatyczne oraz pozostawia przyjemny delikatny zapach. Może być stosowany zarówno na szacie suchej jak i mokrej. Nie pozostawia tłustych śladów, dzięki czemu może być stosowany zawsze wtedy gdy zachodzi taka potrzeba.

Ekstrakt z awokado odżywia i wzmacnia włosy sprawiając, że stają się one lśniące i łatwe do ułożenia. Bogaty w łatwo przyswajalne tłuszcze, witaminę C oraz witaminy E, K, H, witaminy z grupy B i kwas foliowy sprawia iż włosy stają się mocniejsze, bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i przepełnione połyskiem.

Produkty Botaniqa nie zawierają:

  • Parabenów
  • Alkoholu
  • Kolorantów
  • Silikonów

Przeznaczenie:

Systematyczna pielęgnacja psów o szacie długiej i półdługiej pomiędzy kąpielami w celu utrzymania szaty w dobrej kondycji. Preparat ułatwia rozczesywanie i nawilża. Polecany dla psów ras długowłosych oraz puszystych. Nie obciąża szaty.

Sposób użycia: Tangle Free Avocado Spray zalecany jest do użycia pomiędzy kąpielami, w celu utrzymania włosa w dobrej kondycji oraz usunięcia pojawiających się kołtunów i zmechaceń. Spray należy rozprowadzić na szacie, zwłaszcza w miejscach gdzie pojawiają się niechciane kołtuny. Następnie delikatnie rozczesać i pozostawić do wyschnięcia a następnie ponownie przeczesać.

Tangle Free Avocado Spray - luksus na który Twój Pupil zasługuje!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BotaniQa Tangle Free Avocado Spray do rozczesywania sierści psów 250ml

BotaniQa Tangle Free Avocado Spray do rozczesywania sierści psów 250ml

BotaniQa Tangle Free Avocado Spray do rozczesywania sierści psów 250ml

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: