SZAMPON DR SEIDEL JODOFOSFOROWY 220 ML Zobacz większe

Dr. Seidel Szampon Jodofosforowy 220ml

5901742000493

Nowy produkt

Szampon przeciwgrzybiczny | 220ml

Więcej szczegółów

23,40 zł brutto

23,40 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Łączy właściwości myjąco - pielęgnacyjne z przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym działaniem jodoforów. Jego stosowanie redukuje ilość niepożądanych mikroorganizmów na skórze i sierści zwierzęcia. Przyczynia się do łagodzenia problemów skórnych, takich jak stany zapalne wywołane przez mikroorganizmy, wykwity bakteryjne i grzybicze, zapalenia łojotokowe skóry czy alergiczne pchle zapalenia skóry (APZS). Preparat zapobiega infekcjom skórnym, łagodzi podrażnienia, w tym wywołane przez ukaszenia pcheł.

Zalecenia
Jako środek wspomagający leczenie - stosowany przy podrażnieniach spowodowanych ukąszeniami pcheł, alergicznym pchlim zapaleniu skóry, zapaleniu łojotokowym skóry, zakażeniach grzybiczych, wykwitach bakteryjnych, stanach zapalnych objawiających się świądem, grudkami, strupami i krostami. Jako środek pielęgnacyjny - stosowany do okresowej pielęgnacji psów zdrowych 2-3 razy w roku. W celach leczniczych stosowany także u kotów i gryzoni.

Składniki aktywne
Jodofory - substancje o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Zwalczają mikroorganizmy patogenne. Zapobiegają infekcjom skórnym. Kompozycja łagodnie działających środków powierzchniowo czynnych o doskonałych własnościach myjących, pozbawionych działania drażniącego. Lanolina - naturalny czynnik natłuszczający. Delikatnie natłuszcza skórę i przywraca równowagę wodno-tłuszczową.

Uwagi
Ze względu na zawartość jodoforów należy psa dobrze wypłukać po kąpieli. Chronić przed światłem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dr. Seidel Szampon Jodofosforowy 220ml

Dr. Seidel Szampon Jodofosforowy 220ml

Szampon przeciwgrzybiczny | 220ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: