Kategorie

Lista produktów producenta: Cosmic pet

Cosmic Pet to wielomarkowa, międzynarodowa firma, która projektuje i produkuje produkty dla psów i kotów. Wcześniej znane osobno jako Hyper Pet, R2P Pet, OurPets i Pet Fusion.

Cosmic Pet to wielomarkowa, międzynarodowa firma, która projektuje i produkuje produkty dla psów i kotów. Wcześniej znane osobno jako Hyper Pet, R2P Pet, OurPets i Pet Fusion. Połączona firma jest liderem w branży innowacyjnych i stymulujących zabawek i akcesoriów dla zwierząt domowych, które pomagają wzmocnić więź między zwierzętami domowymi a ich rodzicami.


Wszystkie marki; Pet Zone, Our Pets, Outback Jack, Wild Eats, Aussie Naturals, Mad Cat, Mega Mutt, Ultra Paws, Hyper Pet i GoDogGo.


Naszą misją jest bycie liderem w branży zoologicznej poprzez opracowywanie kultowych i wyznaczających trendy produktów, które poprzez dostarczanie tworzą wspaniałe doświadczenia zwierzętom i ich rodzinom. Cosmic Pet nieustannie stara się przekraczać oczekiwania wszystkich klientów, jednocześnie zapewniając naszym czworonożnym przyjaciołom tylko to, co najlepsze.


Cosmic Pet ma obecnie ponad 160 pracowników i ma siedzibę w Wichita w stanie Kansas.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.