KONG Puppy Binkie Medium Zobacz większe

KONG Puppy Binkie Medium

035585131191

Nowy produkt

KONG | Puppy | Binkie | Medium | 135mm

Więcej szczegółów

40,90 zł brutto

Opis

WiekSzczenięta i suki karmiące
Wielkość psaśrednie (10-40kg)

Więcej informacji

Interaktywna zabawka Kong Puppy dla szczeniąt

Zabawka typu Kong ma kształt bałwanka połączonego z uchwytem, co wyglądem przypomina smoczek dla dzieci. Jest to jednak interaktywna zabawka zaprojektowana specjalnie dla ząbkujących szczeniąt, która pomaga uśmierzyć ból dziąseł towarzyszący przy wyrastaniu zębów. Wewnątrz zabawki znajduje się wolna przestrzeń otwierająca się dwoma otworami: większym aby ułatwić umieszczanie smakołyków w jej wnętrzu oraz mniejszym aby język psa nie utknął wewnątrz na skutek zassania, ale także po to by wydobywający się aromat smakołyków stymulował zwierzę do eksploracji zabawki. Cała zabawka wykonana jest z nietoksycznego kauczuku. Przyjemna faktura gumy zachęca psiaka do żucia ucząc psa zabawy z przedmiotami które są do tego przeznaczone. Miękka i delikatna guma jest idealna dla ząbkujących psiaków, ponieważ nie łamie zębów mlecznych i masuje dziąsła przy wyżynaniu zębów stałych.

Jest to zabawka polecana przez behawiorystów, doceniona przez petsitterów jako pomoc w rozładowaniu stresu. Stymuluje psa do zabawy, a właściciela do wymyślania coraz smaczniejszych kąsków które można umieścić wewnątrz zabawki. Psiak może ją gryźć, wylizywać zawartość oraz aportować. Jej olbrzymim atrybutem jest niezwykła trwałość, staranne wykonanie, nietoksyczność oraz brak zapachu. Dostępna w wielu rozmiarach. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami uatrakcyjnienia zabawki poprzez umieszczanie w niej smakołyków.

Zabawka Kong jest doskonałym rozwiązaniem gdy Twój zwierzak zwyczajnie się nudzi, jest doskonałym instrumentem w terapii lęku separacyjnego i zaburzeń behawioralnych. Wymienione powyżej korzyści wynikają z faktu, że żucie wymaga od psa nakładów energii, stymuluje jego mieśnie oraz umysł, w efekcie dając zmęczenie, a z nim ukojenie i uspokojenie. Pies domowy jako potomek dzikich psowatych nosi w sobie pierwiastek myśliwego, stąd u niego potrzeba spożytkowania energii na zdobywanie pokarmu poprzez inscenizację polowania. Zabawka toczy się i odbija w nieprzewidzianym kierunku zmuszając pupila do chwytania, a złapana stawia opór przy gryzieniu, dla wytrwałych myśliwych smakowita nagroda znajduje się w jej wnętrzu.

Podaj psu Konga wypełnionego smakołykami gdy zwierzak znajduje się w stresowej sytuacji, gdy jest nadmiernie pobudzony lub gdy zostaje sam w domu. Im ciaśniej upchana zawartość Konga tym trudniej jest psu je wydobyć, a zabawa trwa dłużej. Firma Kong specjalizuje się w produkcji wytrzymałych i ciekawych zabawek dla domowych pupili. Cały sztab ludzi i zwierzaków sprawdziło te zabawki, świetnie się przy tym bawiąc. Wypróbuj produkty Kong, Twój psiak i Ty nie będziecie zawiedzeni!

Zalety zabawki Kong Puppy:

  • wytrzymała
  • wykonana z kauczuku
  • zabawka przeznaczona dla szczeniąt w wieku 2-9 miesięcy
  • masuje dziąsła i pomaga w wyżynaniu się zębów stałych
  • pomoc w zdrowym rozwoju Twojego psiaka
  • z tą zabawką możesz zostawić psa samego w domu
  • efektywne wsparcie w terapii leku separacyjnego

Kolory:

  • różowy
  • niebieski

W celu otrzymania konkretnego koloru prosimy o wpisanie tego koloru w komentarzu do zamówienia.

27 innych produktów w tej samej kategorii: