Kategorie

Lista produktów producenta: Pronature Life

Karmy Pronature Life to kanadyjskie karmy z wysoką zawartością mięsa Bez zbożowych wypełniaczy, bez roślinnych koncentratów roślinnych Pronature Life  to nowe wysokomięsne karmy dla psów i kotów bezpośrednio z Kanady, ze świeżych składników od lokalnych dostawców.

wysoko mięsne kanadyjskie karmy dla psów i kotów Pronature Life, bez roślinnych koncentratów roślinnych Pronature Life karmy dla psów i kotów nie zawierające wypełniaczy pochodzące z Kanady, przygotowane ze świeżych składników od lokalnych dostawców.


Bez sztucznych konserwantów. Bez gliceryny. Bez GMO.


Pronature Life to marka karm dla psów i kotów, której producentem jest renomowana kanadyjska firma zajmująca się produkcją karm już ponad 50 lat!Karmy dla psów oraz karmy dla kotów są produkowane pod okiem lekarzy weterynarii oraz dietetyków, którzy dbają o najwyższą jakość pożywienia dla zwierząt.


Biologicznie odpowiednie karmy Pronature Life przeznaczone są psów i kotów w każdym wieku. Wykorzystanie w produkcji najwyższej jakości składników, precyzyjnie dobranych suplementów oraz wysoka ilość białka zwierzęcego zapewnią Twoim zwierzętom zdrowie i dobrą kondycję.


Formuły karm zaspokajają zróżnicowane potrzeby zwierząt.


W sklepie zoologicznym Zoozoo.pl znajdziesz karmy Pronature Life przeznaczone dla zwierząt z nadwagą bądź zwierząt mniej aktywnych, dla psów aktywnych i pracujących, dla szczeniąt. Unikalna suplementacja jest odpowiedzią na zaspokojenie potrzeb zdrowotnych psów i kotów. Naturalne składniki wspierają układ moczowy, zdrowe stawy, walkę z nadwagą i przemianę materii, łagodzenie objawów stresu i problemy behawioralne.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów