SMART NATURE Gryzak z liną LOOP S Zobacz większe

Smart Nature Poroże z Liną S

5906660134381

Nowy produkt

Zabawka i gryzak w jednym!

Więcej szczegółów

52,90 zł brutto

52,90 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Świetna zabawka dla każdego psa - połączenie liny i gryzaka z poroża!

- Bezpieczne żucie!

Poroże jelenia to całkowicie naturalne, trwałe zabawki do żucia uwielbiane przez psy. Zawiera wiele pożywnych składników odżywczych i minerałów, jest bardzo bogate w wapń i kolagen. Wszystkie gryzaki z poroża są naturalne, bez konserwantów i antybiotyków.  Ponadto gryzaki mają pozytywny wpływ na psy, pozwalając im rozładować nadmiar energii.

Lina wykonana jest ręcznie ze 100% bawełny; bez dodatków konserwujących co oznacza, że psy są całkowicie bezpieczne bawiąc się zabawką i żując linę!

- Zdrowo!

Włókna liny w trakcie gryzienia pracują jak nić dentystyczna czyszcząc kamień nazębny zębów podczas zabawy czworonoga zabawką. Właściciele zwierząt mogą być pewni, że zabawa z ich psiakiem tą zabawką jest bezpieczna

- Trwałe!

Ciasno tkany materiał i węzły z pewnością wytrzymają tak długo, jak sam gryzak z poroża. Właściciele nawet najbardziej „gryzących” psów mogą być pewni, że nie będą musieli wymieniać tej zabawki w najbliższym czasie.

- Różnorodność!

Istnieje nie tylko szeroki wybór poroża, ale teraz połączyliśmy tę różnorodność z różnorodnością różnych stylów zabawek linowych. Istnieje nieskończona kombinacja różnych kawałków poroża, rozmiarów poroża, długości liny, liczby węzłów i rodzajów węzłów.

(Zdjęcie poglądowe, przedstawia przykładowy kształt gryzaka)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Smart Nature Poroże z Liną S

Smart Nature Poroże z Liną S

Zabawka i gryzak w jednym!

30 innych produktów w tej samej kategorii: