PowAir Urine& Odour 500ml neutralizator zapachów Zobacz większe

PowAir Urine&Odour 500ml neutralizator zapachów

624493031855

Nowy produkt

58,81 zł brutto

58,81 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PowAir Urine & Odour - neutralizator skutecznie eliminujący zapachy i plamy moczu ludzkiego i zwierzęcego, z materiałów takich jak: dywany, meble, ubrania oraz powierzchnie twarde.

Eliminator zapachów zawiera mieszankę 40 naturalnych olejków eterycznych i enzymów o wysokiej wydajności. Płyn nie maskuje niechcianej woni, ale skutecznie ją usuwa.

Likwiduje natychmiast zapach:

  • odchodów zwierzęcych i ludzkich
  • padliny
  • wymiocin
  • feromonów zwierzęcych

Spray zawiera wysoko wydajne enzymy drobnoustrojowe. Enzymy te eliminują feromony z moczu zwierząt, aby zapobiec znakowaniu tych miejsc przez zwierzęta. Posiada delikatny, owocowy zapach.

Stosowanie:
Z podłogi, ściany lub innej twardej powierzchni usuwamy poprzez obfity natrysk neutralizatora po uprzednim oczyszczeniu wodą z detergentem. Neutralizator rozpryskujemy w miejscu zabrudzonym jak również około 20 cm dookoła plamy - jest to bardzo istotne. Czynność powtarzamy od 3 do 7 dni. Świetne efekty można uzyskać przykrywając miejsce neutralizowane folią aby czasowo ograniczyć parowanie neutralizatora.
Z mebli, tapicerek, materacy (materiałowych) usuwamy najpierw wodą z detergentem po czym bardzo obficie spryskujemy miejsce działania, plus około 20 cm dookoła i pozostawiamy do wyschnięcia. 

Uwaga - w przypadku mebli i tapicerek proszę sprawdzić na niewidocznym elemencie, czy nie powstaną odbarwienia. 

Skład:
Emulsja wodna z materiałów organicznych. Grupa związków chemicznych - mieszanina terpenoidów i powiązanych związków chemicznych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PowAir Urine&Odour 500ml neutralizator zapachów

PowAir Urine&Odour 500ml neutralizator zapachów

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: